reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

proponuje przeniesc to pytanie albo do watku "rozszerzanie diety" albo do "karmienia" a to szybko skasowac, bo inaczej robi sie po prostu smietnik. Nie mozna do kazdego pytania zakladac osobnego watku :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ok, przepraszam w takim razie - jeżeli mogłybyście mi w takim razie powiedzieć tylko jak można ten post usunąć lub go skasować (albo do kogo się zgłosić bo niestety nie mogę tego nigdzie znaleźć).

Swoją drogą niestety bardzo trudno jest się do dyskusji na tym forum dołączyć i dlatego założyłam nowy temat. Uważałam, że po prostu harmonogram karmienia, a rozszerzanie diety o nowe produkty to coś innego. A niestety w rozszerzaniu przy dwóch tysiącach postów to nowej osobie dopiero trudno to ogarnąć i znaleźć odpowiedź na swoje pytanie. Nie wiem co tu jest większym bałaganem :) A myślałam po prostu, że może więcej osób byłoby zainteresowanych poznaniem i porównaniem harmonogramu karmienia i ewentualnymi problemami z tym.

Ale tak jak pisałam wcześnie - przepraszam, dostosuję się, nie ja zakładałam forum i to mój drugi czy trzeci post więc może się nie znam. Wy napisałyście ich po kilka tysięcy więc nie dyskutuję...
 
Ostatnia edycja:
kattul - nawet nie probowalas napisac nic na rozszerzaniu a na glownym pojawilas sie raz przywitac kilka miesiacy temu i noc poza tym, wiec nie masz podstaw pisac, ze jestes olewana :-p Kazdej z nas sie zdarzy, ze jej post zostaje pominiety ale wtedy trzeba sie przypomniec i juz. Mimo wszelakich niedoskonalosci forum dziala calkiem dobrze :tak: Moderatorkami sa wikasik i AS, zrobia porzadek jak sie pojawia :-)
 
Kugela to nie o to chodzi, że ja się czuję olewana bo zdaję sobie sprawę z tego, że odezwałam się raz jakiś czas temu i nic więcej. Po prostu tak wyszło i tyle. Chodzi mi tylko o to, że nowej osobie trudno się odnaleźć w Waszych rozwiniętych już dyskusjach i znaleźć odpowiedź na swoje pytanie, a sądziłam jak widać błędnie, że zrobię większy bałagan wciskając się pomiędzy rozmowę o wprowadzaniu nowych produktów.


Anik – próbowałam, skapnął się, że daję mu soczek chyba już po samym zapachu :)


P.S. Dziękuję moderatorkom za zrobienie porządku i przepraszam za zamieszanie.
 
reklama
Kattul a jak podasz samo mleko tez sie zorientuje?? Jak duzy sie urodzil bo moze tu tkwi problem bo wiesz 11,5kg na 8mc dziecko to duzo ale moze ma ciezkie kosci , nie wiem co wiecej doradzic. SORKI ZA KOLEZANKI ZE TAK NA CIEBIE NASKOCZYLY. Mam nadzieje ze sie nie zrazisz do nas i bedziesz zagladala. Milego dnia
 
Do góry