reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

Amelka jadła zupkę którą jej ciocia zrobiła z kurczaczkiem i dyniom i dosmaczonom dorosłłąnaszą zupą jarzynową ze śmietaną oraz deserek gerbera suszone śliwki i jabłuszko są w biedronce amisi smakują i ten drugi z twarożkiem też:tak:
 
reklama
anik jak zrobilas ten krupnik??? dziewczyny moze zalozymy watek z przepisami- kurcze mi juz pomyslow brakuje i nie chce mi sie szukac tutaj co ktora gdzie wstawila. Chce jutro zrobic jakas zupe z makaronem- ma ktoras jakis przepis?
ostatnio zrobilam tez zupke- szpinak, dynia, ziemniak, kurczak plus koperek i zoltko- polecam- mi smakowalo



aaa jeszcze jedno pytanko- robilam dzis sok marchwiowo jablkowy- chcialam taki gesciejszy wiec wrzucilam mu do niego tych "odpadow" z sokowirowki- czy nasze dzieciaki moga juz surowa marchewke???
 
Ostatnia edycja:
Ja robiłam krupniczek na golonce z indyka. Do tego marchewka, pietruszka i troszkę pora no i kasza jęczmienna średniej grubości. Młoda zajada aż jej się uszy trzęsą. No i koperkiem doprawiałam.
 
Nie miksowałam- warzywa starłam na tarce o dużych oczkach więc się właściwie rozgotowały, mięsko podziubałam widelcem no a kasza jest wystarczająco drobna
 
Ja gotuję tylko w weekend bo Młoda je w żłobku na tygodniu. Ze słoiczków podaję rybkę bo jakoś nie mam pomysłu na jej gotowanie
 
reklama
Do góry