reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

reklama
kugela - ja mięso porcjuję i wkładam do woreczków śniadaniowych i tak mrożę :-D większość warzyw mam pokrojone i pomrożone - bo nie dałabym rady codziennie ganiać do sklepu - latem będzie świeżutkie :-)
 
Mam problema :tak::crazy:Amelka nie ma ani pół zęba przez co nie chciała za bardzo jeść tych słoiczków po 6 i dalej miesiącu bo tam sa mało zmiksowane kawałki i się nimi dławiła i pluła.Niby już powinna takie rozdrobnione ,a nie miksowane jeść ale czy dotyczy to też dzieci bezzębnych????.PS przyszła milupa zjadła szybko i bez problemu 120 ml i zasneła:-)
 
azula Hania też jadła te z grudkami bez ząbków ona wogóle to nie widziała różnicy ja myślałam że też będzie się dławić a Hania zjadła jak gdyby nic i teraz tyg gładkich to ruszyć nie chce a parę jeszcze słoiczków mam to jej mieszam z tymi grudkami, a ostatnio moja mama kupiła jej takie po 1 roku i też zjadła mimo że grudki większe
Ale są dzieci które mimo zębów jak czują grudkę to się dławią i plują miejmy nadzieje że Amelka się powoli przyzwyczai
 
azula moja oliwka jadła kawałki jak jeszcze nie miala ząbków,ale miała na tyle twarde dziąsełka że bez problemu zjadała je nie ksztusząc się:)myślę,że powinnaś jej dawać po troszku "większych" rzeczy żeby sie przyzwyczajała:)ps-bardzo sie cieszę że Amelce smakowała milupka:)) pozdrawiam:tak:
 
Nie wiem bo nasze dorosłe to pogniecione zje chętnie ,a te słoiczkowe to nie tylko papkowe może jej nie smakuje:crazy:Bo szkoda kupować,a małych nie ma takich mniej rozdrobnionych co bym mogła mieszać.Może będę nasze dorosłe z tymi gładkimi słoikami mieszała co o tym myślicie?Aksmobulka dzięki za poradę co do milupy (może mi dziecko ciut przybierze:-):tak:)
 
reklama
Pieszczoszka a moja to gotowanych nie chce za chiny a ze słoiczków to królik z Hippa a inne to zje ale strasznie nie chętnie a właśnie tej pomidorowej z kluseczkami z hippa to właśnie najbardziej nie lubi
 
Do góry