reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

mój jest całe szczescie wszystkożerny czy to słoiczki czy gotowane przeze mnie czy dostanie to co my jemy , no nie wybrzydza chłopak :-) ale apetyt to on ma po tacie:-D

Azula a jak jej sama cos ugotujesz typowo dla niej dzieciowe jedzenie to zje czy tylko "dorosłych"obiady preferuje ?? no bo szkoda kasy na słoiki skoro ich nie lubi ;)
 
reklama
Natalka ona lubi te do 6-tego miesiąca i typowo dorosłe nawet chińska zupka jej bardzo smakowała .No wcale jej dać nie chciałam ale jak jej zapachniało to niestety te trzy łyżeczki pożarła.
 
Mój dzieć je zazwyczaj wszystko. Pisze 'zazwyczaj' bo zależy od dnia :p Jednego dnia coś uwielbia a zaraz tego szczerze nienawidzi :p

Jadłospis na dzień dzisiejszy:
6.00-7.00 mleko MM lub cycowe (zależy czy mogę go nakarmić czy nie)
9.30-10.00 drugie śniadanko: zazwyczaj kaszka, owoc z biszkoptem, chlebek z masełkiem.
14.00-15.00 obiados: warzywka z mięchem tudzież zupa, lub mięsko na slodko :p
17.00 cyc albo chrupka, planuję tu kisielki wprowadzić jeszcze
19.00 kolacyjnie juz przed spaniem mleko MM

No i w nocy mamy jeszcze karmienie MM o 24.00 i o 4.00( jak tu się zahaczy to traktuję to jako 1 śniadanie)
 
Miałyśmy przełom dzisiaj. Młoda zajadała ze mną kawałki gotowanego mięska i marchewki. Mówiąc przy tym ,,mniam mniam''. :)
 
A ta Milupa to jakaś specjalna kaszka? Czym się różni od innych ? Bo chyba nie doczytałam,
Maja tak się rozkręciła w jedzeniu, że jej dzisiejszy obiadek wyglądał tak:
DSC01924.jpg
Oczywiście przed ingerencją widelczyka. Ale kawałeczki już je. :)
 
reklama
Do góry