reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety Maluszków

reklama
Spring mój młody wcina cały słoik 125ml, ale mleka potem już 2-3 godz nie chce

niby to było tylko pół słoiczka,ale jak jej podałam mleko to początkowo nie chciała, dopiero po chwili wypiła 90 ml. Zastanawiam się teraz czy jutro dać jej tę drugą połowę słoiczka. Boję się żeby nie było powtórki z dzisiaj, bo ten atak przypłaciłam migreną:eek::baffled:
 
jeszcze trochę i my zaczniemy rozszerzać dietę Zosiaczkowi:)
czy któraś z Was zdecydowała się na samodzielne gotowanie obiadków? jeśli tak, to gotujecie codziennie, czy pasteryzujecie sloiczki?

kurcze niby drugi raz będę to przechodzić ale już się stresuje tym wprowadzaniem nowości...
 
reklama
ja też gotuje i też codziennie, póki mam czas i ochote- nie bawie sie w pasterysowanie ;)

co do sórwych smakołyów to mi lekarz powiedział, że spokojnie moge podac bananka, a za jakis czas strate jabłuszko,a potem gdzies będzie jeszcze marchewka
 
Do góry