reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety dziecka

reklama
Ja trzymam Witka na kolanach i pilnuje żeby miał proste plecy. Ale wszyscy mówią, że dziecko wiele razy się zakrztusi a nawet zadlawi, dlatego warto najpierw się podszkolić z pierwszej pomocy.
 
Ja jabłko, flipsy, bułkę. Oprócz tego jadła ziemniaki od nas z talerza, jajecznice od Oli z talerza, ryż. Zapomniałam dziś kupić tej siatki do owoców...
 
To tylko ja nic jeszcze nie dawałam do lapki? Za tydzien,dwa może chrupka spróbuj dac. Po jablku i bananie śluz wiec odpada.
A mam pytanie jak młody nie je mięsa to to prawda ze juz teraz grozi mu anemia? Gdzies tak czytalam
 
Więc u mnie tylko siateczka pozostaje. Wolę unikać sytuacji w której mogłaby się zadławić niż dać a potem ją ratować.
Choć pierwszą pomoc umiem ;)

Myślę że nie ma się co spieszyć. Podoba mi się koncepcja blw ale poczekam aż będzie stabilnie sama siadać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry