reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety dziecka

reklama
Ja się zastanawiam jak przy kp na rządanie można karmienie zastąpić posiłkiem? :what:

Ja tez. Dlatego robie jak Malgorzata. Adas je malo i czesto. Zje obiadek i po 30 min cyc. Zje cyca i po 30 min znowu je cyca ;)

Tylko dha zaniedbalam, ale wprowadze dla Adasia.

Kp dha bralam tylko na poczatku.
 
Hmm w zasadzie u nas to wygląda tak, że rano cyc i przed drzemką deserek + zapicie cycem (Deserek je 1/2 słoiczka, resztę zostawiam na drugi dzień).
Później wstaje to cyc i po jakimś czasie obiadek+cyc do popicia (Obiadek zjada w całości więc nie ma problemu (na razie) tylko musi być ciepły bo zimnego nie chce.)
. I później do wieczora już tylko cyc. Jak zaakceptuje gluten to jeszcze ok. 17 wprowadzimy kaszkę.
 
Cześć, jeśli jest tu jakaś mama z Warszawy, która podaje dziecku Bebilon Pepti 2 DHA to odsprzedam 5 puszek po cenie przy 30% odpłatności, czyli 10,40zł za puszkę. Odbiór Służew lub Ochota. Osoby zainteresowane proszę o wiadomość na priv. Pozdrawiam :-)
 
Lilla - obiadek? Czyli jakiś mix warzyw czy masz coś innego na myśli? Ja też początkowo chciałam ok 17 jak M wraca, żeby razem jeść. Ale biorąc pod uwagę, że Mel przed 20 już śpi to trochę za późno żeby tak na noc się objadać.
 
reklama
Do góry