reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety dziecka

Ja kaszke podaje od czasu do czasu. Kleik tez wsypuje ale nie do każdego mleka. Dziewczyny KP jeśli chcecie dawać kaczki to najlepiej zwykle ryżowe i robić na swoim mleku :)
Jak ja wproeadzalam julce jedzenie to jak juz była oswojona z warzywem to tego samego dnia dawalam np owoc na sprobowanie.
 
reklama
Ej... A u nas jest skaza bialkowa... Lekarzem nie jestem, ale jak bylam mala, mialam skaze na zgieciu rak i kolan. Adas ma to samo :/ kojarze to z kaszka mleczno-ryzowa. Je ja od 3 tyg. Teraz wieksze ilosci. Pewnie bedziemy musieli montowac kaszki na mm bez bialka...

Lilla - znajac Zole - bedzie ;)
 
Uuu, to niefajnie...

U nas po morelkach danych w wigilię wczoraj trzy kupy... Dziś żadna. Jutro podaje gruszki. Po woli, bardzo po woli rozszerzamy, nie spieszy mi się...Ale dziec lubi i wsuwa wszystko, opłatek jej smakował bardzo :-)
 
reklama
GiB- te bez mm na samej wodzie sa bez sensu, a ja swojego mleka nie mam jak odciagac :/ widzialam nestle expert - tam sa jakies na mm dla alergikow i chyba dla "skazanych" tez

A nietoleracja warzyw lub owocow czym sie objawia? Piardy i kupy? To i przy kp moze byc i wydaje sie normalne:/

Dasiowe kupy ida po owocach
 
Ostatnia edycja:
Do góry