reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety dziecka

reklama
Laura mi odrzucila wszystko co tylko jest mozliwe do jedzenia, oprocz marchewki:// na inne smaki ma.odruch wymiotny. Czy Wy podajecie dalej, az dziecko sie przekona czy dajecie spokoj? Ja odstawiam i nie wiem czy dobrze robie, bo od tej marchewki w koncu pomaranczowa bedzie:D
 
Mamo bobasa Natalia też tylko pomarańczowe rzeczy "lubi" i owoce. Ja do każdego innego warzywa dodaję marchewkę. Jak widzę, że ciągle niechętnie je to dorzucam jeszcze ze 2 łyżeczki marchewki i wtedy nawet chętnie buzię otwiera ;-)
 
Kupiłam ta polecana książkę "u malucha na talerzu", ale szczerze mówiąc nie dowiedziałam się z niej niczego czego bym chciała.
 
reklama
Dziś tez zaczęliśmy rozszerzanie diety. Standardowo od marchewki.
Jak podgrzewacie te kilka łyżeczek jedzenia? Ja włożyłam je do szklanki - takiej jak po małej nutelli i szklankę do miseczki z gorącą wodą, ale moze macie lepsze sposoby [emoji478]
 
Do góry