reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozszerzamy diete naszych SKARBÓW!!! :))

No to maluchy juz pewnie prawie wszystko jedzą...tylko na alkohol do 18stki muszą poczekac;-)

A jeszcze chciałam wrócić do starego tematu. Szybko różności nasze dzieci jadły i chyba nikomu na szkodę nie wyszło. Nie ma u nas zbyt wielu alergików.

Hanka pije miodek od czasu do czasu i zdrowa jak ryba;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kaka - dokładnie!! Nawet Rafałek, który zapowiadał się alergikiem wszystko zjada z tego co Asia pisze!! U nas miód był już w 5-ym miesiącu i też nic nie było :-)
 
No właśnie piszecie o tym miodzie i ja przy okazji wizyty u pediatry z zakatarzonym Sebciem spytałam czy mogę podawać jemu już.
A ona, że miód uczula itp :sorry::eek:

Powiem Wam, że i my mamy już pierwsze próby z mleczkiem krowim za sobą.
Ale zastanawiam się nad kozim mlekiem dla Sebcia - to znaczy aby podawać jemu z kaszką manną na wieczór.
Może będzie najadał się do syta i przesypiał całe nocki - chociaż do 5.00 czy 6.00 a nie budził się.
Teraz co prawda idzie jemu dolna lewa dwójka i stąd pobudki.
 
No właśnie i takie widziałam więc zgłupiałam troszkę.
A swoją drogą to postrzeganie spraw żywieniowych dzieci przez pediatrów bardzo się zmieniło w ostatnich latach.
I bądź tu mądry człowieku :eek: ale każda z nas wie co jest dobre dla dziecka :tak:
 
Jak czytałam o miodzie w necie to mówili, ze tak ale po pierwszym roku życia.

Wiadomo, spróbujesz, dasz trochę , widzisz ze ok to dajesz od czasu do czasu...
 
reklama
Do góry