reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozszerzamy diete naszych SKARBÓW!!! :))

Moja niunia zjada 170ml mleczka samego
120 zagęszczonego 3łyżeczkami kaszki malinowej
130ml zupki jarzynowej lub marchewkowej
i ok 200ml płynów przez dzień
 
reklama
moja niunia 220ml mleka czy kaszki no moze mleka 240ml czasem le ogolnie daje jej jablko z biszkoptem, rosolek na piersi kurczaka, ziemniaczki z maselkiem, marchew z jablkiem a ostatnio dostala do raczki kromke chlebka aby masowala sobie dziaselka oczywiscie bylam obok i pilnowalam aby cos sie nie oderwalo ale jej pasowalo :))miala zajcie jak niewiem
WERONISIA super je :tak:
DOROTKA z glutenem to tak jak piszą wszędzie - łyżeczka dziennie np. do zupki

a co do blendera to ja mam dodatkową końcówkę miksującą do zwykłego miksera, ale na ile sie przyda to nie wiem
DZIEKI
NATUSIA można ważyć przed i po jedzeniu
DOROTKA dla Ciebie fajne do wydrukowania http://www.nutricia.com.pl/images/d...iemowlat_karmionych_mlekiem_modyfikowanym.pdf
DZIEKI zapisalam ale pozniej poczytam

My tez narazie na lezaczku pozostajemy przy karmieniu :tak:
 
Dzisiaj była u nas śliweczka na deserek. Oj jak smakowała mojemu dziecku heheheh

Ja już próbowałam w krzesełku karmić i tak srednio szło. Wole mieć ja na kolanach:rofl2:
 
u nas bez mnian nadal jemy zupki jarzynowe i marchewkowe wprowadamy nowe owocki jabłuszko bananek chyba damy troszke malinek i nie wiem ale zaczniemy jadać deserki z gerbera może nie bedzie Karolcia nimi pluła bo dalej nie przekonała sie do jedzenia słoiczkowego:baffled:
a jakie owoce wydajecie dzieciaczkom????

ja już podawałam jabłuszko ,bananka, brzoskwinie, jagody to z owocków
a tak ogólnie to oprócz mleka zjada kaszke z bananami lub malinami
zupki jarzynowe. marchewkowe, szpinak z ziemniaczkami,itp
 
moj tez dzis po śliweczce z jabłkiem (15) i czekam na kupcie ale nie wiem czy sie doczekamy:confused::confused::confused::confused:
Z owoców wsio co dla 5 miesiaca i czwartego. Z zupkami tak samo;-) ziemniaki z dynia i szpinakiem nie podchodza mojemu:rofl2: kaszki malinowa, jabłkowa, bananowa i waniliowa;-)
 
U nas szpinak idzie i dynia ale bez większego entuzjazmu;-) Za to samo mleko robi się beeee
 
reklama
Do góry