reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy diete naszych SKARBÓW!!! :))

reklama
U nas dziś pierwszy raz zupka z kurczaczkiem - smakowała:-)
Soczek z butli wczoraj godzinę podawałam i z trudem wypił 100 ml a dziś znów nie chciał butli, ale pracujemy nad tym.:tak::-)

Dalej dzień piąty nie ma kupki:no:
 
oczywiście Bartka
Dzięki:-p

Dzisiaj była u nas śliweczka na deserek. Oj jak smakowała mojemu dziecku heheheh

Ja już próbowałam w krzesełku karmić i tak srednio szło. Wole mieć ja na kolanach:rofl2:
U nas śliwka była we wtorek i środę a kupki nie:no::baffled:

Kasiu ja dzielę jeszcze słoiczek na dwa dni.
Daję codziennie.
My też słoiczek na dwa dni ale trzeba to zmienić bo Bartek jest głodny i dokarmiam go piersią:tak:
 
a my wczoraj zjedliśmy ze smakiem pół słoiczka jabłuszka:-)ale marchewka znowu beee,teściowa mówi,że może powinnam bardziej utrzeć ją,żeby była jak gęsty soczek,no to dziś odpalę sokomikser od mojej mamy i zobaczymy:-)
 
A ja dzis dałam chrupki kukurydziane. Pełnia szczęscia a jakaie umorusanie;-)

U nas próba chrupkowa też była, ale tylko lizanie i mega zdziwienie :rofl2:

Ja mam do Was takie pytanie, bo już cała głupia jestem. Jak jest kalendarz żywienia niemowląt i np 5 miesiąc, to jest po skończeniu czwartego, czy piątego? Jak Bartek ma skończone pięć miesięcy, to już je jak w szóstym miesiącu? :sorry2:
 
A ja dzis dałam chrupki kukurydziane. Pełnia szczęscia a jakaie umorusanie;-)

Lizaczki, chrupki, wow! Kurde biedne to moje dziecko. Trzeba chyba ruszyć z papusianiem;-)

U nas dziś pierwszy raz zupka z kurczaczkiem - smakowała:-)
Soczek z butli wczoraj godzinę podawałam i z trudem wypił 100 ml a dziś znów nie chciał butli, ale pracujemy nad tym.:tak::-)

Dalej dzień piąty nie ma kupki:no:

Wczoraj cały dzień nie było kupki. Wkurzyłam się i zrobiłam młodej rumianku:
mało tego, że wypiła ze smakiem, to z butelki (nareszcie!!!) i kupa poszła.

U nas próba chrupkowa też była, ale tylko lizanie i mega zdziwienie :rofl2:

Ja mam do Was takie pytanie, bo już cała głupia jestem. Jak jest kalendarz żywienia niemowląt i np 5 miesiąc, to jest po skończeniu czwartego, czy piątego? Jak Bartek ma skończone pięć miesięcy, to już je jak w szóstym miesiącu? :sorry2:

Położna mówiła, że jak jest "od 5 miesiąca" to znaczy, że można dawać po 4. Tylko mnie nie dotyczy, bo karmię piersią. I faktycznie gdzieś znalazłam opis, "nie dotyczy dzieci karmionych piersią". Startujemy za dwa tygodnie!;-)
Acha, ale na niektórych pisze "PO 5 miesiącu" no i wtedy musi skończyć 5 miesięcy. Co producent to inne nazewnictwo.
 
KASIU ja to rozumiem tak ze jak pisze PO 5 MIESIACU to czekam az Oli skonczy 5 miesiac i wtedy te jedzonko po 5 miesiacu :-)

G przez pomylke podgrzal piure jarzynowe z indykiem i Oli wtrabila caly sloiczek Jak narazie nic jej nie bylo Oby tak zostalo :-)
W domu mam kilka slioczkow i jak je skoncze to zaczne juz kupowac te po 4 i po 5 Ale bedzie wtedy wybor :-)
 
reklama
Do góry