reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy diete naszych SKARBÓW!!! :))

reklama
ASIU Oliwia jak nie chce jesc z lyzeczki Dzis nie chciala kaszki I juz kiedys dalam jej kaszke z lyzeczki i tez nie chciala to ona zaciska usta Lub wsio wypluwa ale na szczescie nie placze :-)

JEJKU DZIEWCZYNY MOJE DZIECKO WRACA DO SIEBIE ZACZELA W KONCU JESC ZJADLA DZIS :
7- MLEKO 60 ml
9/10 -MLEKO Z KLEIKIEM 130 ml :-)
po 13 caly sloiczek marchewki z ziemniakami :-)
15- mleko 100 ml
pozniej 60 ml SOCZKU
18- az 3 lyzeczki gestrzej kaszki Nie chciala jej jesc :-(
po 19- soczek 50 ml
21 - mleko z kaszka 60 ml

Sorki za takie szczegoly ale sie strasznie ciesze ze zaczela jesc :-)
gratulacje ZUCH DZIEWCZYNA:tak::tak::tak:
 
czytam od końca po nieobecności, więc tu zacznę :tak:
po szczepieniu ok - Iza nawet nie zaplakała :szok:
Waga 7630g / 4,5 miesiąca.
Pediatra bardzo zadowolona i kazała pozostać na cycu jeszcze miesiąc.
Więc chyba jej posłucham, ale za dwa tygodnie zacznę podawać troszkę soczków i owocków, bo lizała ostatnio jabłuszko i był szał :-D

Ile mleczka wypijaja Wasze dzieci.Nasz ciagle 120 i więcej nie chce;-(

Wczoraj jak była u dziadków. to piłam cycowego z butli po 180-190ml i nie była tak najedzona jak po cycku. Więc obstawiam, że ok 180-200ml 6 razy dziennie wcąga.

Jak ja Was nadrobię?
 
Dobre jesteście dziewczynki:)
Dorotko gratulacje dla Oliwki
Moil i Blond trzeba być cierpliwym dzieci to uparciuchy grunt to spokuj
ja też mam problem z łyżeczką ale jakoś pomału się przyzwyczajamy:-):-):-)
 
Oliwia na szczescie ladnie podlapala lyzeczke odrazu :-)

Dzis zabardzi nie chce mleka ale caly sloiczek dyni wciagla jak o 15 nie bedzie chciala mleka to dostanie deserek :-)
 
reklama
U nas z łyżeczka tylko taki problem, ze czasem hanka jak ma obiadek w buzi robi: frrr" i mama w kropki i dziecko w kropki...
 
Do góry