reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych Maleństw

reklama
Tsarina, kochana ja również dziękuje za rady - na pewno się przydadzą w przyszłości :tak:

a my w piątek idziemy do lekarza, ważenie, szczepienie.. zobaczymy czy pozwoli by coś podać synkowi...

a jakie wg was są najlepsze słoiczki, jakich firm?
i co myślicie o Heinz?
 
Cześć kochane :-)

Ja zaczęłam wprowadzanie nowości od zupy jarzynowej Gerbera. Pierwsze podejście było całkiem nieudane- Filip mógłby zdobyć złoty medal w pluciu na odległość :-) Następnego dnia zjadł 6 łyżeczek, a trzeciego pół słoiczka, a czwartego już cały. Minął już ponad tydzień od naszych początków i mały zjada cały słoiczek zupki, a o butlę woła dopiero po jakiś 4-5 godzinach. Pełen sukces :-)
 
My również mamy za sobą debiut sloiczkowy (Pani dr już w poniedzialek pozwoliła nam na wprowadzanie nowości). Dzisiaj Jagódka po raz pierwszy w swym zyciu zakosztowała "Pierwszą marchekę" z Hippa.. Nie powiem 5 niecałych łyżeczek ma za sobą:tak::-)
a oto dowód :-D
 

Załączniki

  • DSC02080.jpg
    DSC02080.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 43
  • DSC02083.jpg
    DSC02083.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC02085.jpg
    DSC02085.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 48
A to mu tez pokazemy nasza pierwsza marchewke :tak:
na ostatnim zdjeciu widac ze reka i tak smakuje najlepiej :-p
 

Załączniki

  • DSC00472.jpg
    DSC00472.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 50
  • DSC00473.jpg
    DSC00473.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 53
  • DSC00475.jpg
    DSC00475.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Do góry