reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

Dziewczyny niewiem dlaczego ale moja Julka budzi mi się o 3 a potem o 5 dostaje na noc cycka i potem jeszcze wydoi od 3-4 dni 120ml bebiko GR (musze podawać bo jakoś mi się mało mleka w cycach zrobiło:-() Normalnie męczy mnie to :-:)-:)-(
 
reklama
Karlam1, Tika -to ja też mam coś z głową ;-)
boję się juz dawac normalnych jogurtów, twarożków itd
to już można? hihihi
miód? szynka?
moj kaszke tylko lyżeczką, pić nie chce!
a na noc jadal wczesniej mleko z kleikiem, a teraz ma fochy i nie chce, je cyca, budzi sie często :(
 
Xmama ... może Julka ma skok rozwojowy i potrzebuje więcej ... unormuje się, a póki co to pij karmi, soki lub kompociki jabłkowe ... dziś nawet jedna babka w przychodni mówiła mi, że są tabletki na wzmocnienie laktacji

Elexi ... w słoiczkach warzywa z szynka były juz od 6 miesiąca, a z twarożkiem od 9 miesiąca, a miód ... cóż, kiedyś podawano dzieciaczkom od maleńkości, ale należy pamiętać, że miód może uczulac, więc ostrożnie trzeba przetestowac
 
dziewczyny moja Laura ostatnio marudzi strasznie przy wieczornej kaszy,juz dawalam jej rozne smaki,z owocami,bez,z ryzem w srodku i dupa dalej kaprysi...nie smakuje jej poprostu:wściekła/y:
juz nie wiem co jej dac ,bo butli tez nie pije:wściekła/y::no:
co wy dajecie swoim szkrabom na kolacje??i czy codziennie to samo??

Sprawdź czy ta kaszka leci jej dobrze przez smoczek, może ma zbyt małą już dziurkę. A jeśli dziecko ma katarek to trudniej jest mu pić cokolwiek z butli. Nasze maluchy oddychają jeszcze tylko przez nosek i picie jest wtedy nielatwą sprawą :no:

Dałam dziś Witkowi danonka i jak na razie brak reakcji. Jakiś czas temu czytałam gdzieś tutaj, że można dawać dzieciom np. danonka zamiast mleka np. na śniadanie. A ile tego danonka podać by mały był najedzony? Taki mały kubeczke 50 ml wystarczy?
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras podaje dzieciaczkowi Bebilon Pepti?Bo mi zostalo jedno opakowanie i moge komus oddac a szkoda mi wyrzucic skoro moze sie przydac. Trzeba tylko pokryc koszt przesylki 6,5 :-p
 
Do góry