reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

Ela moze to po tym krowim mleku........ niektore dzieci ciezko je toleruja:baffled:
My po danonkach mamy srajde........ale i tak jej daje bo jak ich nie dostawala to robila krolicze bobki:tak::laugh2::laugh2::laugh2: wiec chyba jej lepiej po tych danonkach przynjamniej sie tak nie musi mocno koncentrowac na robocie:laugh2::cool2:
 
reklama
Ela moze to po tym krowim mleku........ niektore dzieci ciezko je toleruja:baffled:
My po danonkach mamy srajde........ale i tak jej daje bo jak ich nie dostawala to robila krolicze bobki:tak::laugh2::laugh2::laugh2: wiec chyba jej lepiej po tych danonkach przynjamniej sie tak nie musi mocno koncentrowac na robocie:laugh2::cool2:
Tynka ty to jestes aparatka :-D:-D:-D
 
dziewczyny moja Laura ostatnio marudzi strasznie przy wieczornej kaszy,juz dawalam jej rozne smaki,z owocami,bez,z ryzem w srodku i dupa dalej kaprysi...nie smakuje jej poprostu:wściekła/y:
juz nie wiem co jej dac ,bo butli tez nie pije:wściekła/y::no:
co wy dajecie swoim szkrabom na kolacje??i czy codziennie to samo??
 
maju, jeRemiX ostatnio też się wypiął a kaszki do picia, ale łyżeczką za dnia to a i owszem ze smakiem wpruwa. Ja wogóle różne rzeczy daję, a noc, to albo mleczko samo, albo z kleikiem ryzowym, albo kaszką kukurydzianą, albo kaszka bananowa smaczny sen, albo kleik mlecznoryżowy brzoskwinia/morela z Hippa z probiotykami (super to ostatnie, ale pod koniec pudełka spostrzegłam, że na opakowaniu pisze, by nie podawać z butelki :baffled: niewiem czemu:confused:)
Moja znajoma np. do butli z mleczkiem dodawała troszkę soczku, bo tylko wtedy smakowało :-p Elma daje żółtko (też zrobiłam i było pyszne :-p). Także masz w czym wybierać :tak:
 
moje dziecięcie np. ostatnio lubuje się w takim daniu
kaszka kukurydziana lub kleik ryżowy oczywiście na mleku, na gęsto i do środka pokrojone plastereczki szyneczki i pomidorka, a jak na słodko ma być to wkruszam mu herbatniczka czy biszkopcika i dodaję jakiegoś owocka np bananka, jabłuszko, brzoskwinkę, gruszeczkę :-p podobnie czasem robię z jogurcikami, czy serkami homoniewiadomo :sorry2:
 
reklama
NOrmalnie dziewczyny jestem w szoku, Oliwia nie jest uczulona o_O Pomidory zero reakcji, wyroby mleczne zero reakcji, wszelkiego rodzaju udziwnienia w zupkach - zero reakcji. Normalnie szok biorac pod uwage ze wiecznie cos ja uczulalo.
Ostatnio zurek wciagnela super chetnie :D
Zostaly mi do wprowadzenia cytrusy i wyroby czekoladowo/orzechowe, ryby i jeszcze raz sprobujemy z jajkiem.

Maja moja niunia zawsze na wieczor w nocy i rano dostaje kaszke na mleku
 
Do góry