reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

reklama
Monika ja danonkow nie daje na sniadanie,jak juz to na podwieczorek,a rano Laura pije mleko 160ml z kaszka ryzowa:tak:,po godzinie jeszcze dostaje troszke bulki z szynka i maselkiem(jak ja jem tez sniadanie)
 
A moje dziecko dzisiaj jadło same nowości :tak: Mateuszek dostał od Mariolki danonka i wciął całego po zjedzeniu całej butli mleka :szok::-D, poza tym jadł herbatniczki i biszkopciki, a Zuzia podzieliła się z nim maślaną bułką, którą dostała od Robercika :tak::tak:.
Jakie to wprowadzanie nowych pokarmów na spotkaniu styczniówek jest .... łatwe :-D:-D ... widząc jak inne dzieciaczki coś wcinają, człowiek przestaje się bać :happy2::happy2:
 
Tika Właśnie, bo ty się bałaś wprowadzić Matiemu nowości. ;-):-D Masz rację, jak się widzi jak inne dzieci z apetytem coś wcinają, to samemu już chce się podać też swojemu malcowi coś nowego :-D
 
reklama
Antoś danonka je na drugie śniadanie a za godzinę i tak wypija normalną porcję mleka.

U nas identycznie!! :-)


Od wczoraj rana Nadia dostaje mleczko z odrobiną kakao (smakuje bardzo), na podwieczorek oprócz jabłuszka pół czekoladowego batonika (te mleczne kinder). Jak byliśmy na zawodach to babcia nauczyła ją jeść bułkę z pasztetem i chlebek z szynką i masełkiem. :tak:
 
Do góry