reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

reklama
jagody i marchewka zatwardzaja niestety :-( moj maly je sporo ale dan z przewazajaca ilosci amarchewki nie chce no i jablko jest bleee, soczki tez nie podchodza, jedynie co je to kaszki babanone, deserki owocowe i zupke jarzynowa z gerbera a no i oczywiscie dynia z ziemniaczkamiz hippa;-)
 
no niesetety gotowana marchewka zatrwardza ale soczki nie powinny bo surowa marchewka dziala wlasnie rozluzniajaco na stolec..................
 
Niestety na Witka marchewka w każdej postaci działa zatwardzająco :-( Muszę mieć pod ręką jabłuszko, albo soczek jabłkowy, to wtedy dochodzi do normy ;-)
 
U nas kupka puscila się po morelkach z Hippa.
Ale ogólnie jest lekko zielonkawa. Czy to normalne czy powinnam sie niepokoić?
 
Mój lekarz powiedział że kupka jest zielona wtedy gdy zadługo jest w jelitach:tak:
to prawda,jesli dzidzia mleko modyfikowane pije bo tam duzo zelaza jest,dzieci karmione piersia nie powinny zielonej kupy robic
Abeja,jesli Zuzia je modyfikowane mleko a kupa nie ma sluzu i krwi to jest ok:tak:
 
reklama
Mama Antosia to jest jogurcik dla wszystkich dzieci. Ja mam ograniczone możliwości zakupowe. Anglicy nie maja normalnyc kaszek:no: Kupuje je w specjalnym/polski sklepie. I dlatego kupuję to co jest dostępne na rynku.



Co to oznacza,jak w zielonej w kupce jest śluz???:eek:
 
Do góry