reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

reklama
Filipowi też pasuje ale ja boję się mu dawać. Mój brat zakrztusił się malutkim kawałeczkiem jabłka jak miał 6 miesięcy. Było bardzo poważnie, pogotowie itp. Gdyby nie reanimacja Mamy nie wiadomo jak to by się skończyło. Na razie wolę dawać mu papki, jeszcze przyjdzie czas na konkretne jedzonko.
 
Nie no, to ten z Tesco super przeciera. Nic nie zostaje. Wszystko wyglada tak jak ze sloiczka. :tak:

A tak dla zainteresowanych to w Carefourze jest promocja sloiczkow: ziemniak z marchewka, z dynia i krem ze szpinaku pakowane po 3 sztuki takie same w zestawie (tzn. 3 marchewki, albo 3 dynie) za 4,75, a deserki sa po 5,65.
 
Rochu po jogurcie Heinza z malinami i jagodami miał kompletnie zielona kupke:baffled:
na razie odstawiamy i spróbujemy coś innego na czas śniadanka.
Na razie tylko śniadanki i kolacja to jogusrt i kaszka.Żadnych zupek jeszcze nie podajemy.:no:
I doktorek nam powiedział,żeby jak coś zupki robic samemu bo te ze słoiczka są nie najlepsze.
 
reklama
Wituś jak na razie jadł wszystkie zupki i dania z wielkim apetytem i po niczym nie miał uczulenia. Sopczki też wypija bez zająknięcia :tak:. Niestety po jagodach miał tak twardą kupkę, że biedaczek stękał i plakał a kupki nie zrobił, więc zmuszona jestem mu odstawić na jakiś czas te soczki z jagódkami :-( Czy to możliwe, żeby po marchewce dziecko miało zatwardzenie? Bo zauważyłam, że mój synek też ma większy problem ze zrobieniem kupki jak dostaje obiadki z marchewką. Chyba zacznę sama coś gotować z mniejszą ilością marchewki i zobaczę jak na to będą jego jelitka reagowały.
 
Do góry