reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

Antoś wczoraj po raz pierwszy wchłonął cały słoiczek zupki jarzynowej, zawsze zjadał pół. A jak na mnie krzyczał, że za wolno mu daję :-D, bo za mocno podgrzałam i musiałam jeszcze dmuchać. Tak na marginesie: ta zupka to straszne paskudztwo, chyba najgorsza z tych które mu podawałam :baffled:. Ale cóż, dzidziulkowi smakuje :tak:.
 
reklama
krolik i cielecina jest w sloiczkach od 5 miesiaca, a kurczaka widzialam od 9, ale moze sa wczesniejsze, bo ja narazie te od5 miesiaca kupuje i nie szukalam w "starszych"

My dzisiaj zjedlismy 1 ziemniaka ( wcale nie malego) i 1 mloda marchewke ugotowane i rozdrobione. Dodalam do tego pol lyzecszki masla i zobacze, czy cos sie bedzie dzialo. Oby nie. :no:

A i od 3 dni jemy biszkopty rozmoczone w herbatce. Awantura jaest straszna jak sie koncza. :-D
 
ja daje Oliwci miesko i nie reaguje na nie wogole tzn ma po nim bardzo ladna kupke :) tutaj w Irlandii to w sloiczkach od czwrtego miesiaca to i cebula jest i wolowina nawet i inne paskudztwa tez sa >< ale oni tu wogole ignoruja cos takiego jak powolne wprowadzanie nowych potraw...
 
Ja Wlasnie Klupilam Od Czwartego Miesiaca Kurczaczka Z Ziemniaczkami:-)z Nutribenu
 
tu w Niemczech tez juz od 4 miesiaca jest kurczak z Hippa ale ja jeszcze Laurze nie dalam,poczekam az bedzie troche starsza

my mamy tez juz pomalu jadlospis uregulowany:
rano po przebudzeniu,5-6ta mleczko 110ml
9ta kaszka ryzowa z malinami na mleku
12sta marchewka z ziemniakiem-pol sloiczka
14sta mleczko 100ml
15sta- 16sta jabluszko.przecier
17sta mleczko 100ml
20 mleczko 120ml
23 mleczko + kleik kukurydziany 140ml:laugh2:

i to nasz ostatni posilek i przynajmniej narazie mala spi do 5-6stej ,w razie kiedy sie budzi podaje jej herbatke no i w ciagu dnia dostaje tez soczki i herbatke na przemian:tak:
 
TEN NUTRIBEN TO OCHYDZTWO :wściekła/y:JEST TAK RZADKIE JAK WODA:wściekła/y:I CO GORSZA NIGDZIE TUTAJ NIE MOGE ZNALEZC GERBERA:szok::wściekła/y:JUZ SAMA NIE WIEM CO MAM ROBIC:-(DZIS IDE DO NASTEPNEGO SKLEPU MOZE TAM COS ZNAJDE :eek:
 
karola przypomnij gdzie Ty dokladnie mieszkasz Generalnie gerber jest najpopularniejszy w Ameryce w europie poza Polska mozna go dostac w Rosji a w azji tylko w Korei.
Ktos podobno tu w Irlandii widzial Gerbera ale ja widzialam jedynie sloiczki bobowity w ruskim. poszukaj hippa, heinza, tu w Irlandii jest jeszcze cow&gate (wszystko zageszczone ryzem i smaki takie ze szlag moze trafic):baffled:
 
reklama
JA MIESZKAM NA TENERIFIE:-(KONIEC SWIATA:-(NIC TU NIE MA POZADNEGO :no:JEST NUTRIBEN NESTLE I NA TYM SIE KONCZY:sick:I JAKAS INNA FIRMA ALE O NIE PAMIETAM JAK JEJ TAM:confused: NO I SZUKAM DALEJ W MAKRO PONOC JEST GERBER MUSZE TAM ISC I ZOBACZYMY CZY COS ZNAJDE:tak:
 
Do góry