reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

reklama
a moj maly to wszystkim pluje:wściekła/y: musze mu wkladac lyzeczke na sile czego nie lubie robic bo boje sie ze go dziaselka beda bolec:szok: a coz prubojemy dalej;-)
 
Jak na razie to Witkowi smakuje wszystko co dostał :tak::-D I nie ma też objawów uczuleniowych :-D A dajemy mu już Nan2 i jak na razie druga nocka cała przespana (wczoraj 9 godzin, a dziś 8).
 
Wszystkiego naj dla Witusia..!! U nas nie wchodzi marchewka z selerem i innymi takimi warzywami...Z reszta,sama tego próbowałam.nie powiem,żeby to mistrz kuchni robił:-D :-D Ale jabłko to bez problemu.i jabłko z marchewką..i kleiki owocowe i kleik ryżowy zwykły...:-D
 
Po marchewce i jabłuszku przyszedł czas zupkę jarzynową i okazało się, że mojemu syniowi smakuje ona najbardziej. Co mnie dziwi bo moim zdaniem jest ohydna, a marchew i jabłucho całkiem, całkiem. Ale o gustach się nie dyskutuje. :-)
 
Po marchewce i jabłuszku przyszedł czas zupkę jarzynową i okazało się, że mojemu syniowi smakuje ona najbardziej. Co mnie dziwi bo moim zdaniem jest ohydna, a marchew i jabłucho całkiem, całkiem. Ale o gustach się nie dyskutuje. :-)
Mój Antoś też za nią przepada, ale na pierwszym miejscu jest marchewkowa z ryżem.
 
Mojemu Dominikowi narazie najbardziej pasuje zupka jarzynowa(domowej roboty).W koncu przekonal sie do butli:-),problemem nie byly smoczki a smak mleczka:tak:.Szczerze mowiac mi takze tamto nie smakowalo.Podejrzewam,ze moje mleko juz mu nie wystarcza,wczoraj dala mu butle na noc i wydoil cale 220 g.:szok:.Cala noc mi przespal i obudzil sie o 6.Dzisiaj rano znowu wydoil 210g i chlopak nie do poznania:-).Nie marudzi,bawi sie,przespal 2godz. rano i caly dzien usmiechniety i chetny do zabawy.Normalnie go nie poznaje,inny chlopak:szok:.
 
a ja dalam dzisiaj lenie treoszke ziemniaczkow z warzywkami, glownie z marchekwa. chyba smakowalo bo chciala wiecej. Ale na pierwszy raz bylam osdtrozna i za duzo nie dostala. Poza tym jabluszko z marchewko, bananek,zupka jarzynowa.Co kilka dni cos nowego. probowalam dac jej danonki, ale chyba nie zasmakowalo, wiec na sile nie probuje. Ostatnio dorwala kromke chleba, ale bardziej sie nia bawila, niz jadla. Troszke poslinila i pokruszyla, zeby mamusia miala co sprzatac:)
 
Mojemu Dominikowi narazie najbardziej pasuje zupka jarzynowa(domowej roboty).W koncu przekonal sie do butli:-),problemem nie byly smoczki a smak mleczka:tak:.Szczerze mowiac mi takze tamto nie smakowalo.Podejrzewam,ze moje mleko juz mu nie wystarcza,wczoraj dala mu butle na noc i wydoil cale 220 g.:szok:.Cala noc mi przespal i obudzil sie o 6.Dzisiaj rano znowu wydoil 210g i chlopak nie do poznania:-).Nie marudzi,bawi sie,przespal 2godz. rano i caly dzien usmiechniety i chetny do zabawy.Normalnie go nie poznaje,inny chlopak:szok:.
U mnie też tak było jak podałam Filipowi butelkę. Total zmiana. Z jednej strony to dobrze, a z drugiej trochę szkoda, że te nasze bejbiki nie mogą być takie przeszczęśliwe po zjedzeniu najlepszego dla nich mleczka - czyli maminego. (chyba już nigdy nie przejdzie mi ta trauma karmienia piersią)
 
reklama
Dziewczyny,przepraszam ze sie wcinam w temat ale mam pytanie:skoro moj maly urodzil sie 31 stycznia to powinnam mu juz podawac jakies jarzynki czy poczekac do pelnego 4 miesiaca??????????????????????????????????????????????????????????????????????:-D
 
Do góry