reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

Ja miałam ten sam problem, ale od kilku dni odnosimy niejakie sukcesy, a to chyba dzięki nowemu smoczkowi. Do tej pory żaden mu nie odpowiadał, a było ich chyba z osiem.

To smoczek fizjologiczny chicco, najbardziej zbliżony do cycuszka
 
reklama
ja próbowałam dawać z aventu z dwoma dziurkami :( niby by chciała ale się wstydzi :eek: :baffled: może faktycznie to kwestia smoczka :zawstydzona/y: muszę się tym zająć. Dzięki dziewczyny za rady i info
 
my uzywamy Nuk first choice,1 tylko z e smoczkiem do papek mamy problem bo Niuk robi tylko 2 a to dla niej za duze,wiec wyrzucilam chyba ze 3 smoczki zanim wycielam dziure w porzadku i narazie funkcjonuje:dry::baffled:
 
a tak wogole chyba za szybko zaczelam wierzyc ze malej wrocil apetyt bo dzis mamy dzien niejadla,od rana o 6tej 50ml mleka potem o 9tej 70ml,o 12stej 5 lyzeczek marchewki z ziemniakiem i 70ml mleka i miedzyczasie 10ml soczku jablkowego z woda-katastrofa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
u mnie roznie bywa ale jak najbardziej przoduje silicon ;-) czasami sie uda ze misiek wypije z butli ale tylko moje mleko, kiedys herbatke plantex pil z anatomicznego brazowego campola, ale juz mu nie pasuje :-(
 
a tak wogole chyba za szybko zaczelam wierzyc ze malej wrocil apetyt bo dzis mamy dzien niejadla,od rana o 6tej 50ml mleka potem o 9tej 70ml,o 12stej 5 lyzeczek marchewki z ziemniakiem i 70ml mleka i miedzyczasie 10ml soczku jablkowego z woda-katastrofa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

moj misiek wcale wiecej nie je a dobze przybiera, wiec chyba nie ma sie o co martwic:-)
 
A ja to nie wiem ile mój Antoś zjada, bo on ciągle na cycu. Butlę daję mu tylko na noc i nie zjada więcej jak 90ml, czasem nawet mniej, a za 2 godz upomina się o cyca :baffled:.
 
A my dzisiaj sprobowalismy sobie zupki jarzynowej domowej roboty:-).Jak narazie nie ma zadnych oblajow,wiec zrezygnujemy chyba ze sloiczkow z zupka jarzynowa:tak:.Pozatym babcia dala mu skorke od chleba i wcinal jakby rok nie jadl:szok:.

 
reklama
Dzis pytalam pediatre o rozszerzanie duety. Poradzila by z papkami i soczkami jeszcze zaczekać. Ewentualnie na noc kleik ryżowy do mleka, a z reszta poczekać jeszcze miesiac jak Zuza skonczy 5 miesięcy. Jest i na cycku (ale już powoli coraz mniej) i na butli. Jednak warunkiem jedzenia mleka z butli jest to, ze będzie ono trochę gestsze...
Marchewką i marchewką z jablkiem oraz skoczkiem z winogron Zuza pluje na odleglośc więc chyba faktycznie zaczekam jeszcze miesiąc.
 
Do góry