reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

Dzięki dziewczynki za odpowiedzi :-):-):-)

... to ja chyba odważę się zrobić kolejne podejście z tymi truskawkami, bo przecież truskawki są mniami ... mniami :-D;-), muszę kupić takie ze straganu ... i zobaczyć co się będzie działo ;-)

Martuchaa ... normalnie jestem w szoku jak Niki wcina bosko te truskawki :-D:-D:-D ... bomba :-D:-D:-D i faktycznie jaki przy tym czysty :-)
 
reklama
wiecie ja tez nie mam pewności czy jak kupuje na bazarze od gospodarza to one nie są "chińskie"............ale odpukać na razie jest ok............niestety moje dzieci nie są tak czyste jak Nikuś :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a najlepiej to wziąć truskawkę i prysnąć do swojego pokoju i napaćkać gdzie sie da :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A w ogóle to moja młodsza córcia wymyśliła sobie nowy sposób jedzenia .......już jadła łyżeczką lub widelczykiem .........nieporadnie bo nieporadnie i nie zawsze jedzonko trafiło do buzi ..........no i sie wycwaniła ...........obiad je ręka ..........jajecznice też :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: w lewej ręce ( bo chyba będzie leworęczna - rysuje też lewą ) trzyma łyżeczkę a prawą pałaszuje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:..........nie muszę mówić jak wygląda i ona i teren obok niej:angry::angry::angry:
 
Tynka u nas jest to samo. Zupki i wodniste rzeczy to mamusia może jej podać, ale jak coś nadaje się do samodzielnego jedzenia, to w grę wchodzą wyłącznie rączki :tak:
 
tynka no a po co ma sie meczyc jak reka szybciej - pewnie glodna byla:-D:-D
Niko tez je lyzeczka i tez lewa reka!! nawet jak mu przekladalam to on tak jakby prawa nie umie i znow do lewej przeklada wiec juz nie interweniuje;-)
 
ja też nie interweniuje bo mi to nie przeszkadza:no: obie babcie byłyby leworęczne gdyby nie ówczesny system dawania po łapach :tak: ...Pawła mama już lewą nie zrobi nic .........moja pisze i je prawa ale nożyce krawieckie trzyma w lewej :tak: Pawła siostra też jest leworęczna ale ona w ogóle jest cała lewa :-p:rofl2:
 
Witek jest obu ręczny :tak:;-)
Ja truskawki dawałam Witkowi takie ze straganu i były to tylko 3 sztuki :szok: Ale stwierdziłam, że to były na pewno pryskane. Spróbuję mu dać takie swojskie od ciotki z działki, o ile mi da chociaż parę :baffled: Zobaczę czy one też małego uczulą. Jeśli tak to będzie szlaban na pyszne truskawki :baffled: A szkoda :-(
 
U nas truskawki ida na kilogramy. Robert je w kazdej postaci i same i z cukrem i rozdrobnione ze smietanka.
No i na cale szczescie efektow ubocznych brak. :tak:
 
Hania truskawkami się kwasi i nie chce jeść. Za to wczoraj spróbowała musztardę i pokazała na brzuszek "takie dobre":-D.
Używa lewej ręki głównie, choć prawej też. Moja mam i mój brat są leworęczni, więc ma za kim:-p.
 
U nas truskawki i poziomki ostatnio też mniam, ale i krostki są.

A Emi praworęczna, choć w rodzinie leworęcznych nie brakuje - np mój Brat.:tak:
 
reklama
Już wcześniej pisałam, że Witek nie chce jeść pieczywa. W sobotę robiliśmy tosty na kolację z chlebka tostowego ale razowego. Ku naszemu zdziwieniu Witek zjadł półtore takiego sklapniętego tostu :szok::-D I nie przeszkadzała mu wtedy nawet szyneczka i ogórek kiszony :no::-D:rofl2: Super!
Tylko zastanawiam się czy takie maluchy jak nasze mogą już jeść ser topiony i taki stopiony pod wpływem ciepla. Ponoć są one ciężkie na żołądek, ale Witek nie miał żadnych problemów.
A dziś na obiad wszamal gołąbka, ale takiego kapuścianego :-p:rofl2::-D
 
Do góry