reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

no wlasnie mialam pytac jakie parowki dajecie? bo my lecimy na cielecych. wiem ze zdane nie sa zdrowe ale te juz chyba mu sie przejadly, musimy sprobowac berlinek:-p

a uczulenie na nic(odpukac) poza tym incydentem z truskawkami:no:
 
reklama
u nas najczęściej bobaski.

Prym wiedzie makaron. I świeże jajka od kur dziadka. Najlepiej samodzielnie wyciagniete z kurnika.

Teraz dziadek ma 7 krolikow (urodzily sie jakies 2 tyg temu) i Zuzka ma frajde jak tam jezdzi :-) a niedlugo bedzie pyszny pasztet :-D
 
u nas tez berlinki wieprzowe, ale ostatnio kupiłam z sokołowa, a makron jest the best, Julka dałaby sie za niego pochlastac:-D.
Abeja nie bądz taka- odstap jednego kroliczka;-):laugh2:, mogłabym nawet po niego przykicać:laugh2:
 
u nas najczęściej bobaski.
Teraz dziadek ma 7 krolikow (urodzily sie jakies 2 tyg temu) i Zuzka ma frajde jak tam jezdzi :-) a niedlugo bedzie pyszny pasztet :-D
Abejka a czytałaś skład Bobasków? Ja jak kupiłam, to w koszu wylądowały :baffled::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A co do królików... zgadnijcie co dziś robiłam na obiad :-p:-p:-p:-p:-p:-D:-D:-D
 

Teraz dziadek ma 7 krolikow (urodzily sie jakies 2 tyg temu) i Zuzka ma frajde jak tam jezdzi :-) a niedlugo bedzie pyszny pasztet :-D
Rozwaliłaś mnie tym tekstem :-D:-D:-D, ja lubię duszone w sosie ;-), mniam :tak::-).
U Nas bezwysypkowo na szczęście :-), pieczywo tylko z półki sklepowej na spacerku, w domu raczej nie przepada :no:. Makaron i ryż bleee, ziemniaczki pycha. Mięsko, parówki (też berlinki), pasztet mniam, sery, serki nie bardzo :baffled:. Paluszki, krakersy lubi, a za chipsy to się da pochlastać, ale tych mu nie serwuję, czasem jakaś ciotka go poczęstuje :sorry:.
 
Rozwaliłaś mnie tym tekstem :-D:-D:-D, ja lubię duszone w sosie ;-), mniam :tak::-).
Geperty zgadłaś co gotowałam dziś na obiadek :-D:-D:-D

U nas pieczywko świeże, mięsko, ziemniaczki (czasem), zupy, jajecznica królowa, płatki śniadaniowe, wędlinki, jabłka, danonki, bananki, paluszki i pieczywo WASA oraz najlepsze na świecie koko (czekoladka) i pić (wszystko co płynne- od kawy i piwa, przez wodę, do soczków i czegokolwiek innego):-p
 
reklama
Do góry