reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozstępy - jak zapobiegać, jak się pozbyć

hej jesli moge cos poradzic to oliwka bardzo wysusza skóre i nie powinno sie jej używac jako srodka nawilzajacego skore i dla dorosłych i dla dzieci -tylko do masażu, tak mnie w szkole na dermatologii ucza i na kosmetologii oliwka zatyka pory.
dobry do smarowania brzuszka jest olejek migdałowy taki kosmetyczny mozna go kupic w tzw mydlarniach ten olejek zawiera wit E ktora poprawia elastycznos skory:tak:mozna nim masowac krocze zapobiega pęknieciu stosowany okolo 2 mc przed porodem :-)

Tak jest, racja. Pisałam też o tym, ze oliwka zawierająca olej mineralny, parafinowy może działać wysuszająco na skórę. Chyba pobiegnę po olejek migdałowy ;-)
 
reklama
czyli ze co? taka oliwka np. BAMBINO jest do d.... ??
i kupić zwykły olejek migdałowy do masazu? w aptece?
 
hmmm używam od jakiś 3 miesięcy rano i wieczorem i nie widzę, zeby była sucha jest taka miła i delikatna w dotyku..

No to czemu do d..? ;-) Znaczy, że Ci służy :-) Niektóre dziewczyny piszą, że wysusza, bo na niektore rodzaje skóry może tak działać.
Ja kiedyś też uzywałam oliwki na bazie parafiny. Przez jakiś czas byłam zachwycona, ale potem im więcej jej uzywałam tym bardziej skora była sucha:confused:, ale niestety tak tez może dzialac parafina.
 
No to czemu do d..? ;-) Znaczy, że Ci służy :-) Niektóre dziewczyny piszą, że wysusza, bo na niektore rodzaje skóry może tak działać.
Ja kiedyś też uzywałam oliwki na bazie parafiny. Przez jakiś czas byłam zachwycona, ale potem im więcej jej uzywałam tym bardziej skora była sucha:confused:, ale niestety tak tez może dzialac parafina.
no to w takim razie dopóki nie wysusza to uzywam dalej oliwki bambino :-)
mi za to nie odpowiada krem ziajka- po niej swędzi mnie skóra.
 
witam ja tez od jakis trzech miesiecy uzywam oliwki babmbino i moja skora jest gladziutka bez rozstepow i wszystko jest ok . Ale to prawda ze moze spowodowac odwrotny efekt zamiast nawilzac wysusza takze jak tylko zauwazycie efekt wysuszonej skory zmiencie na cos innego. pozdrawiam
 
Ja zainwestowałam w Mustele 9 miesięcy, mam nadzieje że będzie warto bo trochę to ona kosztuje, ale słyszałam, że jest bardzo dobra. Rozstępy mam na biuście ale to moja wina bo do niedawna nosiłam stanik w rozmiarze 75D, a powinnam 65G (przy wymiarach 72/96).
A kto Ci tak profesjonalnie doradził? Byłaś na konsultacji u Goka ;-)? Ja mam z tym problem, choć myślałam, ze jak pod biustem jest powyżej 70cm to obowiązuje już rozmiar 70 pod biustem:confused:, czy nie? Nie jest Ci za ciasno?
 
Ja zainwestowałam w Mustele 9 miesięcy, mam nadzieje że będzie warto bo trochę to ona kosztuje, ale słyszałam, że jest bardzo dobra. Rozstępy mam na biuście ale to moja wina bo do niedawna nosiłam stanik w rozmiarze 75D, a powinnam 65G (przy wymiarach 72/96).
ja od początku stosuję Mustelę i jestem już pewna, że przy niej zostanę. Jak dla mnie super. I zapach mnie nie drażni. Polecam poszukać w porównywarkach cen w sklepach internetowych - mnie udało się ostatnią tubkę kupić naprawdę dużo taniej.
 
reklama
Skorzystałam z Lobby biuściastych LOBBY__BIUŚCIASTYCH:) - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
oraz z balkonetki
Balkonetka.pl - miejsce szczęśliwych biustów;)
stanikomanni Stanikomania!
a tu jest kalkulator rozmiarów ***Elektroniczny bra-fitter*** - Strona Główna
Powiem Ci tak jak pierwszy raz załozyłam prawidłowy rozmiar to nie było porównania, świetnie trzymał biust misseczka miesciła całą pierś, i był mega wygodny, po mimo ciąży nadal mam ten sam rozmiar (choć pewnie niedlugo) i nadal mi w nim wygodnie.
a zanirzanie obwodu wynika stąd że stanik się rozciąga a centymetr nie. Ale nigdy nie wróce do starego rozmiaru.

Najlepiej wybrac na początek sklep z profesjonalnym brafitingiem, jakiś z tych polecanych na lobby. z jakiego jesteś miasta?? Tu jest mapa ze stanikowymi sklepami polecanymi przez lobby Biuściasta Mapa Świata

No to rewolucja! Wyliczyło mi rozmiar 70E ( w tej chwili- przy okazji jestem w szoku ile mi przybyło pod biustem;-), zebra poszły wszerz!) Teraz noszę 75B i w 75 jest mi trochę ciasno... jest w sklepach dostępny w ogóle taki rozmiar jak ci kalkulator wyliczył? Musialabym spróbować..... A jestem z Rudy Śląskiej. :-)
 
Do góry