reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Hejka ja już małego zaprowadzilam do szkoły i już po pobraniu krwi. Jak mnie ludzie wkur...wiaja to masakra. Babka w diagnostyce mówi że mam wejść bez kolejki ale oczyście babka koło 50 wjeb..ala się przede mną [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35] co za ludzie. O 18 mam zebranie w szkole u syna muszę iść. Byle do piątku i mają 2 tyg wolnego i m też ma urlop od piątku idzie dopiero o 3 krolach no chyba że urodze to nie pójdzie [emoji23]
 
reklama
Hej dziewczyny mierzycie temperaturę? Ja chyba miałam wczoraj owu bo ból wieczorem typowo owulacyjny i test owu pozytywny, ale dziś temp nie wzrosła jak zawsze, dziwne?
 
Ja ostatnio piatek miałam bardzo dużo badań do pobrania, pigula mówi teraz Pani wchodzi do koleżanki bo dużo krwi to ona to zrobi najlepiej A zaraz kończy pracę. Po czym stoję pod drzwiami A Pani w bęrecie z lat 20 do mnie ze jestem bezczelna i nie wychowana ,Mówię jej grzecznie że nie życzę sobie takich komentarzy i jak ma jakiś problem to niech kieruje je do pani która wyznacza kolejke;) więc kawa z rana nie potrzebna :) weszłam Pani załatwiła mnie szybko i wyszłam A Pani na całą poczekalnie jakich to się czasow doczekalismy. Więc odpowiedziałam czasow w których mlodych się nie szanuje A starym się wszytko należy z racji wieku, zamknela się i nawet nie patrzyła na mnie. Mój M myślałam że padnie ;)
My za to dziś w domu, młoda ma gluta ja zresztą też , okresu brak A dzis 15/16 dpo
Hejka ja już małego zaprowadzilam do szkoły i już po pobraniu krwi. Jak mnie ludzie wkur...wiaja to masakra. Babka w diagnostyce mówi że mam wejść bez kolejki ale oczyście babka koło 50 wjeb..ala się przede mną [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35] co za ludzie. O 18 mam zebranie w szkole u syna muszę iść. Byle do piątku i mają 2 tyg wolnego i m też ma urlop od piątku idzie dopiero o 3 krolach no chyba że urodze to nie pójdzie [emoji23]
 
Ja ostatnio piatek miałam bardzo dużo badań do pobrania, pigula mówi teraz Pani wchodzi do koleżanki bo dużo krwi to ona to zrobi najlepiej A zaraz kończy pracę. Po czym stoję pod drzwiami A Pani w bęrecie z lat 20 do mnie ze jestem bezczelna i nie wychowana ,Mówię jej grzecznie że nie życzę sobie takich komentarzy i jak ma jakiś problem to niech kieruje je do pani która wyznacza kolejke;) więc kawa z rana nie potrzebna :) weszłam Pani załatwiła mnie szybko i wyszłam A Pani na całą poczekalnie jakich to się czasow doczekalismy. Więc odpowiedziałam czasow w których mlodych się nie szanuje A starym się wszytko należy z racji wieku, zamknela się i nawet nie patrzyła na mnie. Mój M myślałam że padnie ;)
My za to dziś w domu, młoda ma gluta ja zresztą też , okresu brak A dzis 15/16 dpo
I bardzo dobrze ja też zawsze coś powiem.

I wylaza mi opryszczka muszę do lekarza napisać czy mam brać hascovir. Już drugi raz w tej ciąży [emoji35]
I mi się tak pić chciało że kupiłam 7up i wychlalam [emoji23]



Ja nigdy temp nie mierzyłam z racji lenistwa. Nie chciało mi się.
 
I bardzo dobrze ja też zawsze coś powiem.

I wylaza mi opryszczka muszę do lekarza napisać czy mam brać hascovir. Już drugi raz w tej ciąży [emoji35]
I mi się tak pić chciało że kupiłam 7up i wychlalam [emoji23]



Ja nigdy temp nie mierzyłam z racji lenistwa. Nie chciało mi się.
Szanuje starszych ale ta poniosla fanrazja =)
 
Hej dziewczyny [emoji16]

Powiedzmy z rana [emoji16]

Synek w domku mi zostaje bo ma temperaturę biedulek.

Ja musze się do gina dodzwonić i się umówić na jutro. Jakoś się stresuję chyva [emoji2369]
 
Dziewczyny umówiłam [emoji2960] mam wizytę jutro 16.20.
Hej dziewczyny [emoji16]

Powiedzmy z rana [emoji16]

Synek w domku mi zostaje bo ma temperaturę biedulek.

Ja musze się do gina dodzwonić i się umówić na jutro. Jakoś się stresuję chyva [emoji2369]
U mnie Oliwier ma trochę katar ale ten tydzień i mają wolne 2 tyg. Super daj znać po wizycie.
 
No synus mi narazie tylko gorączka i trochę kaszel ale o często wygrzeje wyleczy i jest ok [emoji106]

Ooo właśnie mi portale plotkarskie do niosly że Pani M. Rozenek się udało i jest [emoji1767][emoji1767][emoji1767][emoji1767][emoji1767] super [emoji106][emoji16]
 
reklama
Do góry