reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
13 dc
IMG_20190906_074648.jpeg

Albo. Jestem przed albo już po ale z tego że przez 2 dni bardzo bardzo kul mnie jajniki że nie raz nie mogłam. Siedzieć a potem. Bolało mnie. Trochę podbrzusze mogę wnioskować że po ale to zobaczę na dniach bo za późno. Kupiłam te owulacyjn3 testy
 
No w zeszłym miesiącu ewidentnie pozytywny to był. A teraz nie wiem, albo te testy wadliwe, albo owu była wcześniej [emoji848]
Jeśli owu byłaby tydzień wczesnej, to jakoś na dniach powinnam mieć @, co by się zgadzało, bo wczoraj dwie osoby mnie spytały czy mam okres, bo tak się zachowuję [emoji23]
A jesli byłaby jakoś półtora tygodnia wcześniej, to krwawienie mogłoby być implantacyjne.
Ale nie ma co marzyć, czekam na @ z ciekawością, wtedy okaże się, kiedy była owulacja[emoji85]
 
Dzień dobry laski :) Z tymi testami owu to widzę wszystkie mają problem. U mnie też wcześniej w sumie żaden nie kwalifikował się na pozytywny, przy stymulowanym cyklu gdzie owu byla bo udało się zajść, testy nic nie pokazały. Także bądź tu mądry człowieku [emoji1787] ja wczoraj miałam 21dc i wg testów owu byłam 6 dni po owulacji. I koło godziny 21 przez kilka minut miałam takie kłucie w brzuchu po prawej stronie jakby ktoś mi szpilki wbijał [emoji23] aż mąż się śmiał, że może ktoś na mnie voo doo stosuje [emoji23] w ciągu dnia też kilka razy tak było ale nie miałam czasu się na tym skupiać. :) W każdym razie zobaczymy za tydzień, półtora co tam wyszło czy nie wyszło :)
 
reklama
Do góry