reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Ten lekarz mu powiedział, że tylko tsh mu zapisze, bo ft3 i ft4 jest rozszerzone jakies jak tsh wyjdzie źle.. A tamte pozostałe co mi pisałaś niby nie są refunfowane... Więc chyba serio zależy na kogo się trafi [emoji53]
Dla mnie to jest dziwne. Pracujecie odprowadzacie składki A i tak wszystko i wszędzie musicie robić prywatnie.
 
Ja bym poszła, ból brzucha może wróżyć dwojako, mnie na początku ciąży nawet bardziej bolał niż zawsze na okres. Trzymam kciuki, żeby się okazało, że boli z powodu rozciągającej się macicy [emoji6]
Kurcze zastanawiam się czy iść na betę czy nie brzuch mnie zaczoł boleć tak jak zawsze tydzień przed okresem :(
Dziewczyny iść czy nie ??
 
W którym dniu miałaś owu i jak długie cykle?
Owulacja była tydzień temu piątek / sobota ok 28/29 czerwiec a w sobotę teraz wyszły dwa testy z cieniem
 

Załączniki

  • IMG_20190706_094423.jpg
    IMG_20190706_094423.jpg
    376,3 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Do góry