reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Kurczę to już sama nie wiem, czy załatwiać na nfz czy zrobić już jutro i mieć z głowy. Pewnie ostatecznie zapłacimy, bo ja nie lubię czekać [emoji16] a mąż ma jutro wolne, więc pasuje żeby poszedł i miał to z głowy
 
Ale każdy człowiek ma prawo skontrolować hormony minimum 2 razy na rok. Ja miałam raz na 3 miesiące skierowania od lekarza rodzinnego i jeszcze dodatkowo od endokrynologa jak było coś nie tak.
Ten lekarz mu powiedział, że tylko tsh mu zapisze, bo ft3 i ft4 jest rozszerzone jakies jak tsh wyjdzie źle.. A tamte pozostałe co mi pisałaś niby nie są refunfowane... Więc chyba serio zależy na kogo się trafi [emoji53]
 
Może rzeczywiście zależy od lekarza albo się po prostu pozmieniało. A jeżeli zależy Wam na czasie, to tym razem może zróbcie prywatnie te badania, a po prostu rozejrzyjcie się na przyszłość, jak to wygląda ze skierowaniami u innych lekarzy, gdyby trzeba było później te badania powtarzać.
Ten lekarz mu powiedział, że tylko tsh mu zapisze, bo ft3 i ft4 jest rozszerzone jakies jak tsh wyjdzie źle.. A tamte pozostałe co mi pisałaś niby nie są refunfowane... Więc chyba serio zależy na kogo się trafi [emoji53]
 
Może rzeczywiście zależy od lekarza albo się po prostu pozmieniało. A jeżeli zależy Wam na czasie, to tym razem może zróbcie prywatnie te badania, a po prostu rozejrzyjcie się na przyszłość, jak to wygląda ze skierowaniami u innych lekarzy, gdyby trzeba było później te badania powtarzać.
Noo, tak zrobimy. Ja mam 27.07 wizytę w medicover, może mi chociaż się uda za darmo załatwić więcej [emoji16]
 
Jeżeli chodzi o badania ogólne krwi moczu i hormonów takich jak prolaktyna testosteron lh fsh są na NFZ na 100% jedynie co to badanie nasienia trzeba sobie zapłacić bo ja w Pl płaciłam za ogólne 30 zł w szpitalnym labolatorium.

Może po takie skierowanie lepiej udać się do urologa to on da skierowanie ale nie wiem ile czeka się na wizytę z NFZ
Są refundowane ale nie każdy chce je wypisać.
 
Kurcze zastanawiam się czy iść na betę czy nie brzuch mnie zaczoł boleć tak jak zawsze tydzień przed okresem :(
Dziewczyny iść czy nie ??
 
reklama
Do góry