reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Haha ja też tak robię zakupy, no może poza wodeczka bo wolę piffko ew whisky [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

A może nie trzeba Cie chronić bo to [emoji1768]??
Trzymam mocno kciuki doskonale wiem co przechodzisz [emoji16]
Ja to już bym chciała żeby jak ma być @ to niech już będzie bo każdy kolejny dzień tylko niepotrzebnie wydłuża cykl.
Ja tez zdecydowanie wolę whisky :D ale u mnie niestety z alkoholem jak ze słodyczami, ile kupię, tyle musze skonsumować, nie ma opcji, żeby leżało[emoji23] dlatego do lustra (może nie do lustra, bo w towarzystwie niepijącej mamy) wole kupić skromna dwusetke jak rasowy alkoholik[emoji23]

I dokładnie zgadzam się z tym, że jak @ ma być to niech będzie. A nie takie przeciągnie struny :/ ja coś czuję że okres mi się spozni i tylko najem się nadzieji[emoji17]
 
Haha cis w tym jest a szczególnie mój m tak ma kupowanie "na zapas" piwa czy whisky nie wychodzi bo "zapasy" szybko zostają skonsumowane [emoji23][emoji23]

Ja wl wiem że to przeciąganie tylko daje mi nadzieję n i e potrzebnie bo czuje ze @ będzie, dziś w służbie było przez moment więcej krwii więc niech się rozkreci w
Cholere, może jakieś domowe sposoby? Czytałam o przysiadach, brzuszkach i gorącej kąpieli [emoji23][emoji23]
 
Haha cis w tym jest a szczególnie mój m tak ma kupowanie "na zapas" piwa czy whisky nie wychodzi bo "zapasy" szybko zostają skonsumowane [emoji23][emoji23]

Ja wl wiem że to przeciąganie tylko daje mi nadzieję n i e potrzebnie bo czuje ze @ będzie, dziś w służbie było przez moment więcej krwii więc niech się rozkreci w
Cholere, może jakieś domowe sposoby? Czytałam o przysiadach, brzuszkach i gorącej kąpieli [emoji23][emoji23]
Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że seks przyspiesza proces @ :D


A ja weszłam sobie kakendarzyk na jakimś starym telefonie i w 2017 roku krwawienie owulacyjne miałam na 18 dni przed @. I się załamałam, bo wtedy wychodzi, że @ powinnam mieć dopiero we wtorek. Jeszcze tyle czekania[emoji26] i widzę nowa zależność, że piersi mnie bolą teraz nie na tydzień przed okresem, ale już dużo wcześniej eh[emoji17]
 
@Isasza4444 i @RoseGold ja bardzo mocno trzymam kciuki żeby te Wasze objawy to nie było tylko nakręcanie się tylko znak, że zafasolkowałyście [emoji3059]

Ja mam dziś dziwny dzień. Rano jak się obudziłam to myślałam, że życie jest piękne, w końcu zaczęłam się bardziej cieszyć z ciąży, a potem taki zjazd, że masakra, myślałam, że zaliczę pierwsze spotkanie z kibelkiem [emoji16] ale nie... Jakby tego było mało przyjechali teściowie, ale jakoś przeżyłam... Odzyskałam siły, skosiłam trawę i zaraz lecimy do sąsiadów. Ciekawe jak dzisiaj wykręcę się od picia [emoji848]
Czy życie kobiety w ciąży to serio musi być taka sinusoida? [emoji849]
 
@Isasza4444 i @RoseGold ja bardzo mocno trzymam kciuki żeby te Wasze objawy to nie było tylko nakręcanie się tylko znak, że zafasolkowałyście [emoji3059]

Ja mam dziś dziwny dzień. Rano jak się obudziłam to myślałam, że życie jest piękne, w końcu zaczęłam się bardziej cieszyć z ciąży, a potem taki zjazd, że masakra, myślałam, że zaliczę pierwsze spotkanie z kibelkiem [emoji16] ale nie... Jakby tego było mało przyjechali teściowie, ale jakoś przeżyłam... Odzyskałam siły, skosiłam trawę i zaraz lecimy do sąsiadów. Ciekawe jak dzisiaj wykręcę się od picia [emoji848]
Czy życie kobiety w ciąży to serio musi być taka sinusoida? [emoji849]
To powiedz im że w ciąży jesteś. Przecież jesteś [emoji23] ja tam mówiłam. Teraz będzie już wszystko dobrze
 
reklama
Kurcze no jakoś jeszcze się boję [emoji849] tak myślę, że w październiku dopiero będziemy mówić [emoji848]
To powiedz ze głową Cie boli albo ząb o nie chcesz pić bo boisz się że w nocy będziesz musiała wziąć tab przeciwbólowa żeby usnav a nie chcesz ryzykować mieszania alkoholu i leków
 
Do góry