reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Witam się w niedzielę. OLI ma nadal katar i migdal czerwony i brzydki a dziś festyn parafialny na pożegnanie lata. Są zamki dmuchane, trampoliny, konie i różne takie. Wszystko za darmo. Muszę iść bo mi nie podaruje. Już się z kolegami umówił.
Zlapalam neta ale W życiu Was nie nadrobie ale przesyłam pozdrowionka z Ibizy [emoji3059]Zobacz załącznik 1022609Zobacz załącznik 1022610
Ale czad [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] chce tam być [emoji23] pięknie idealnie na wypoczynek.
Jestem na staraczkach i zaglądam też tutaj :D i w końcu znalazłam Was... Przecież zachowujemy się tak samo :D

Ja też się zachowuje jak psychicznie chora :D dziewczyny oszaleje!!!! Co dzień mam inne podejście. A od dzisiaj mam nie co dzień tylko co godzinę! Raz myślę że się uda, że dlaczego miałoby nie, że przecież jest owu jest endo i wszystko pięknie szło..... A zaraz myślę że to niemożliwe. Że skoro do tej pory się nie udało to dlaczego nagle miałoby się udać .... I tak w kółko. Kreci mi się w głowie od tego już :( ... mam takie wahania nastrojów że oszaleje. Od rozpaczy i smutku że pewnie dalej nic, poprzez strach że nie poradze sobie psychiczne z kolejną porażka poprzez jakiś wielki entuzjazm że napewno się uda.
To tak jak każda znas. Przechodzi przez to samo. W końcu się uda zobaczysz. Może warto trochę odpuścić odstresowac się. Jedzie z m gdzieś na weekend spedzcie tylko we dwoje. Z doświadczenia wiem że często jak się odpuszcza to właśnie wtedy się zachodzi w ciążę.
Witam w niedziele :)
Ja wstałam przed 6, bo miałam koszmar i juz nie było szans, zebym zasnęła.

Chyba znam juz przyczynę częstego oddawania moczu i stanu podgorączkowego [emoji14] ewidentnie złapało mnie zapalenie pęcherza. Wzięłam wieczorem leki, samopoczucie lepsze i temperatura spadła.
Teraz jeszcze chciałabym, zeby prZeszly mi mdlosci i biegunka, ktora mam od kilku dni. W poniedziałek zarejestruje sie do lekarza

Miłego dnia dziewczyny!
Dobra jest jeszcze nasiadowka z kory dębu. Nie nawidze tego masakra. Zdrówka.


A ja cxesto zapominam po co przyszłam [emoji23] do sklepu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się w sobotę, Chociaż ciągle mi się wydaje ze to piątek.

Pisałam dziś egzamin i oczywiście go nie zaliczyłam. Trudno, trzeba żyć dalej. Ważne ze juz niczym się nie musze przejmować i wracam do wakacji [emoji14]

Miałam dzisiaj dziwny sen, może nie dziwny, ale obudziłam się z jakimś niesmakiem. Śniło mi się, że od dłuższego czasu nie byłam już z moim mężem, miałam już jakiegoś faceta, a on jakąś laske. Mąż Przyjechał do nas na noc do dzieci i trafiliśmy do łóżka zdradzając swoich partnerów :o

Hahah powiem Wam, że weszłam do biedronki w celu kupienia jajek. Kupiłam milion różnych rzeczy głównie do szkoły, bo minus 30% i też wódeczke między innymi. O tym ze nie kupiłam jajek przypomniałam sobie w drodze do domu. Zaszłam wiec do kolejnej biedronki. Kupiłam segregator w panterke, kolejne dwie dwusetki wódeczki, bo promka. I znów zapomniałam jajek[emoji23]

Poza tym temperatura mi wzrosła o jakieś 0.7 stopnia, wiec doszedł kolejny powód, żeby się nakręcać. Boże, uratujcie mnie przede mną

Ja tak z ziemniakami miałam wczoraj właśnie , 3 razy się po nie wybierałam i za każdym razem kupiłam wiele innych rzeczy , na koniec byłam u mamy i zapytała czy chce ziemniaki [emoji23] także obiad uratowany
 
Witajcie dziewczyny :-)

Ja zaczynam dzień leniwie, ale chyba pora żebym trochę odpuscila i pozwoliła sobie odpocząć.

@RoseGold o bidulko współczuję, oby szybko przeszło, dobrze że po lekach jest trochę lepiej [emoji16]

@MartaSx oby Oli szybko wyzdrowial całkiem. Pewnie jeśli nie jest z nim jakiś mega tragicznie to go spokojnie weź, wylata się, pooddycha świeżym powietrzem będzie mu lepiej [emoji16] też bym synka wzięła w takiej sytuacji.

@KiedyPytam to życzę oby @ nie przyszła [emoji16][emoji8]
 
Jakieś mam przeczucie @RoseGold że to twój miesiąc [emoji4]

Ja gotuję flaki [emoji23] czuję się fizycznie lepiej (o ile nie boli mnie brzuch) więc chcę coś zrobić w domu, ale na są myśl o pracy jutro jestem załamana.
 
Witajcie dziewczyny :-)

Ja zaczynam dzień leniwie, ale chyba pora żebym trochę odpuscila i pozwoliła sobie odpocząć.

@RoseGold o bidulko współczuję, oby szybko przeszło, dobrze że po lekach jest trochę lepiej [emoji16]

@MartaSx oby Oli szybko wyzdrowial całkiem. Pewnie jeśli nie jest z nim jakiś mega tragicznie to go spokojnie weź, wylata się, pooddycha świeżym powietrzem będzie mu lepiej [emoji16] też bym synka wzięła w takiej sytuacji.

@KiedyPytam to życzę oby @ nie przyszła [emoji16][emoji8]

Jest niedziela, wiec jak najbardziej odpoczynek sie Tobie należy :D

Jakieś mam przeczucie @RoseGold że to twój miesiąc [emoji4]

Ja gotuję flaki [emoji23] czuję się fizycznie lepiej (o ile nie boli mnie brzuch) więc chcę coś zrobić w domu, ale na są myśl o pracy jutro jestem załamana.
Bardzo miło przeczytać, ze ktos wierzy, jesli samemu sie generalnie mało wierzy możliwe, ze dzisiaj sie dowiemy czy sie udało czy nie, bo musze skoczyć do apteki po jakies leki na trzustkę (bo obawiam sie, ze ta biegunka to moze byc trzustka), to od razu jakis teścik kupie :p dzis 31dc, wiec jesli ciąża jest, to juz powinna sie pokazać.

A Tobie współczuje tego, ze musisz wstać jutro do pracy :/ do kiedy planujesz pracować?
 
Hej niedzielnie, ja dziś pospałam do 10.30 [emoji3059] na wadze mam 0,7 kg więcej. Malutko chyba, co?
Zaczynam dobry dzień, w końcu rano mi zupełnie nic nie jest, nawet głowa nie boli. Mam nadzieję, że nie będzie jak wczoraj i moje dobre samopoczucie utrzyma się do wieczora [emoji4]

@RoseGold, a nie lepiej test zrobić jutro z rana z pierwszego moczu? [emoji6]

@MartaSx ale super dzień Wam się zapowiada, życzę zdrówka dla synka [emoji4]

Miłego dnia dziewczyny [emoji4]
 
Hej niedzielnie, ja dziś pospałam do 10.30 [emoji3059] na wadze mam 0,7 kg więcej. Malutko chyba, co?
Zaczynam dobry dzień, w końcu rano mi zupełnie nic nie jest, nawet głowa nie boli. Mam nadzieję, że nie będzie jak wczoraj i moje dobre samopoczucie utrzyma się do wieczora [emoji4]

@RoseGold, a nie lepiej test zrobić jutro z rana z pierwszego moczu? [emoji6]

@MartaSx ale super dzień Wam się zapowiada, życzę zdrówka dla synka [emoji4]

Miłego dnia dziewczyny [emoji4]
Trzymam kciuki, zeby Twoje samopoczucie zostało takie do konca dnia :)

A co do testu, to chyba nigdy nie robiłam z samego rana, a i tak pokazywały mi jedna kreskę jak w ciazy nie byłam i dwie kreski, gdy byłam, wiec myśle ze spokojnie wystarczy, jak zrobie po południu :p i tak obstawiam, ze bedzie negatywny i powodem nie bedzie niestety pora jego wykonania :p
 
Trzymam kciuki, zeby Twoje samopoczucie zostało takie do konca dnia :)

A co do testu, to chyba nigdy nie robiłam z samego rana, a i tak pokazywały mi jedna kreskę jak w ciazy nie byłam i dwie kreski, gdy byłam, wiec myśle ze spokojnie wystarczy, jak zrobie po południu [emoji14] i tak obstawiam, ze bedzie negatywny i powodem nie bedzie niestety pora jego wykonania :p
A ja trzymam kciuki, żeby były dwie kreski [emoji7] dziś będę zniecierpliwiona cały dzień, aż nie powiesz jaki wynik [emoji16]
 
Trzymam kciuki, zeby Twoje samopoczucie zostało takie do konca dnia :)

A co do testu, to chyba nigdy nie robiłam z samego rana, a i tak pokazywały mi jedna kreskę jak w ciazy nie byłam i dwie kreski, gdy byłam, wiec myśle ze spokojnie wystarczy, jak zrobie po południu [emoji14] i tak obstawiam, ze bedzie negatywny i powodem nie bedzie niestety pora jego wykonania :p
@Rose 3mam kciuki za 2 kreski, ktoś musi przełamać te passę czuje ze to Ty [emoji2956] czekam na wieści [emoji16]
 
reklama
Do góry