reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Oh zaczyna mnie pobolewa brzuch jak na @, a przydałoby się jeszcze 2,3 dni żeby cykl był pełny bo czytałam że cykl powinien trwać od 25 do 35 dni. Ale nawet jeśli mnie zaleje to będę się cieszy ze to juz więcej jsk 16 dni.
Stwierdziłam że jeśli przyjdzie @ to poczekam jeszcze kolejny cykl żeby zobaczyć ile będzie trwał, i wtedy do gina i pogadać z nim o lekach, jak już by mi się mniej więcej powtarzała ilość dni w cyklu to byłby taki punkt wyjścia [emoji16]
 
3 pierwsze to z wczoraj ten 4 z teraz hm. Teraz to. Już nie jestem pewna czy wczoraj był pozytyw robiłem te 2 jeszcze np byłam ciekawa czy coś się zmieni a i tak mam pelno tych testów i nie szkoda ich [emoji39][emoji39]
IMG_20190907_073548.jpeg
 
3 pierwsze to z wczoraj ten 4 z teraz hm. Teraz to. Już nie jestem pewna czy wczoraj był pozytyw robiłem te 2 jeszcze np byłam ciekawa czy coś się zmieni a i tak mam pelno tych testów i nie szkoda ich [emoji39][emoji39]Zobacz załącznik 1019450
Wydaje mi się że ten ostatni jest pozytywny. Aczkolwiek jak wyjdzie pozytyw to dalej się nie robi testów.
Ale może dziewczyny niech się wypowiedzą ja robiłam testy tylko raz.
 
reklama
Do góry