reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Hej laski ja już po trochę nam się przrciąglo bo byliśmy jeszcze u weterynarza z naszą kicia.
Mąż sam sobie świetnie dał radę po przygotowaniu robaczków dostałam wyniki że 75% prawidłowe 20% nieprawidłowe i 5% niepostepowe więc jest dobrze. Lekarz mówił że wyniki lepsze niż książkowe także mąż się spisal.
Teraz pytanie jak to u mnie będzie rano jeszcze monitoring miałam oba jajeczka jeszcze nie pękły miały 23 i 21 mm i co jeszcze znalazło się 3 jajeczko 20mm
Mam nadzieję że i mój organizm stanie na wysokości zadania i przyjmie się chociaż jedno
A teraz laski idę spać bo w nocy ze stresu nic prawie nie spałam
Wow 3 jajeczka to super wiadomość, trzymamy kciuki :)
 
reklama
Hej laski ja już po trochę nam się przrciąglo bo byliśmy jeszcze u weterynarza z naszą kicia.
Mąż sam sobie świetnie dał radę po przygotowaniu robaczków dostałam wyniki że 75% prawidłowe 20% nieprawidłowe i 5% niepostepowe więc jest dobrze. Lekarz mówił że wyniki lepsze niż książkowe także mąż się spisal.
Teraz pytanie jak to u mnie będzie rano jeszcze monitoring miałam oba jajeczka jeszcze nie pękły miały 23 i 21 mm i co jeszcze znalazło się 3 jajeczko 20mm
Mam nadzieję że i mój organizm stanie na wysokości zadania i przyjmie się chociaż jedno
A teraz laski idę spać bo w nocy ze stresu nic prawie nie spałam

Suuuuuper[emoji173]️ kiedy masz teraz robić betę albo test? Trzeba przyszykować szampana do świętowania :D
 
Mam zrobić betę 9 sierpnia równo 14dni nawet jak @ przyjdzie.
Lekarz mówi że każdy wynik pożyczek 10 oznacza ciaze.
A że testów ciążowych nie robi. Bo owitrell co wczoraj miałam podnosi poziom hormonów do ok 5-7 więc testy nawet jutro wyjdą dodatnie
 
Suuuuuper[emoji173]️ kiedy masz teraz robić betę albo test? Trzeba przyszykować szampana do świętowania :D
Ooo to super wiadomość [emoji6] teraz tylko czekać na pęknięcie [emoji110]
A na ten monitoring to się idzie tak po prostu na wizytę, ustala, że będzie monitoring, czy trzeba się jakoś wcześniej zapisywać i ustalać to z lekarzem?

Mamusia kochana, ja bym padła na zawał jakbym usłyszała telefon w nocy [emoji16]
Przy zapisie informuje, że to tylko monitoringu wtedy mnie wciskają w dany dzień, kiedy potrzebuje. W sumie to jak normalna wizyta ale jakbym nie powiedziała o co chodzi to zawsze brak terminów:)
 
Hej laski ja już po trochę nam się przrciąglo bo byliśmy jeszcze u weterynarza z naszą kicia.
Mąż sam sobie świetnie dał radę po przygotowaniu robaczków dostałam wyniki że 75% prawidłowe 20% nieprawidłowe i 5% niepostepowe więc jest dobrze. Lekarz mówił że wyniki lepsze niż książkowe także mąż się spisal.
Teraz pytanie jak to u mnie będzie rano jeszcze monitoring miałam oba jajeczka jeszcze nie pękły miały 23 i 21 mm i co jeszcze znalazło się 3 jajeczko 20mm
Mam nadzieję że i mój organizm stanie na wysokości zadania i przyjmie się chociaż jedno
A teraz laski idę spać bo w nocy ze stresu nic prawie nie spałam

No to teraz zero stresu i odpoczynek . Napewno się uda i której jajeczko zafasolkuje . Czekamy teraz na Twoja dodatnia bete . Musi się udać [emoji8]
 
Mam zrobić betę 9 sierpnia równo 14dni nawet jak @ przyjdzie.
Lekarz mówi że każdy wynik pożyczek 10 oznacza ciaze.
A że testów ciążowych nie robi. Bo owitrell co wczoraj miałam podnosi poziom hormonów do ok 5-7 więc testy nawet jutro wyjdą dodatnie
Woow 3 jajeczka, zazdroszczę!!! [emoji173] teraz tylko zrelaksować się i cierpliwie czekać:)

Wszystkie masz z jednego jajnika? U mnie jest w prawym jajniku, ale dzisiaj doktor coś jeszcze zobaczył w lewym, ale nic nie mówił:p
 
Paola, w sumie niewiem ja robiłam kilka dni żeby zobaczyć że czy będzie spadek i nie było to się wściekła i przestałam robić, aczkolwiek było mi "mokro" więc może owu była, ale monitoringu czy vis nie mam.

Ja dziś bez leków już walczę [emoji16]
 
reklama
Rezerwa jajnikowa . Warto zrobić jeśli jesteś po 30. Ja robiłam dwa razy i dwa różne wyniki mam . Pozwala ocenić ile masz czasu na starania . U mnie był to koszt 100 zł wiec robiłam to badanie

28 lat mam i u mnie ok 160zl, wiec na razie może sobie daruję. Może zlecą mi w tej poradni, ale do stycznia sobie daruję w takim razie
 
Do góry