reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Bez żadnego przypatrywania się widać druga kreskę, wiec myśle, ze można gratulować :D
Widzę, ze test niemiecki, wiec pewnie bety nie zrobisz, dlatego może jutro rano warto powtórzyć?
Kochana test z rosmana, moim zdaniem najlepszy, widac ja lekko, ale jak robilam jak nie byko ciazy to byl bialy bialy. Tylko te plamienia mnie niepokoja
 
Kochana test z rosmana, moim zdaniem najlepszy, widac ja lekko, ale jak robilam jak nie byko ciazy to byl bialy bialy. Tylko te plamienia mnie niepokoja

Przez tyle lat testowania nigdy na niego nie trafiłam, dlatego byłam przekonana, ze po prostu w Niemczech jesteś :p
Wg mnie widać ja nawet bardziej niż lekko! A plamienia na początku się zdarzają. Chyba jednak na Twoim miejscu jeśli nie beta, to powtórzyłabym jutro test i jak najszybciej umówiła się do lekarza
 
Przez tyle lat testowania nigdy na niego nie trafiłam, dlatego byłam przekonana, ze po prostu w Niemczech jesteś :p
Wg mnie widać ja nawet bardziej niż lekko! A plamienia na początku się zdarzają. Chyba jednak na Twoim miejscu jeśli nie beta, to powtórzyłabym jutro test i jak najszybciej umówiła się do lekarza

dużo dziewczyn poleca te testy ;)
ja osobiście wole pink albo z superpharm :)
 
dużo dziewczyn poleca te testy ;)
ja osobiście wole pink albo z superpharm :)

Ja powiem szczerze nie przywiązuje jakiejś szczególnej uwagi do testów, idę do apteki i kupuję taki, jaki mi podadzą[emoji846] w rossmannie tez mi się zdarzyło kupić, dzięki testowi z rossmanna dowiedziałam się o pierwszej ciąży :p ale na taki nigdy nie trafiłam
 
Ja powiem szczerze nie przywiązuje jakiejś szczególnej uwagi do testów, idę do apteki i kupuję taki, jaki mi podadzą[emoji846] w rossmannie tez mi się zdarzyło kupić, dzięki testowi z rossmanna dowiedziałam się o pierwszej ciąży :p ale na taki nigdy nie trafiłam

ja wole sobie sama wybrać xD
 
reklama
Do góry