reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
No właśnie..
Ja mam średnio raz na miesiąc. Zazywalam heviran 3 kuracje pod rząd z racji tego że moja opryszczka pojawia się dość często. Po zakończonej kuracji ok 4 dni po budzę się z 7 opryszczkami! 3 na górnej wardze 4 na dolniej!

Pokazała bym wam zdjęcie ale wygląda to tragicznie
Tak heviran jest najlepszy, ja mam dosyć często i zawsze biorę heviran, kilka dni i po opryszczce nie ma śladu polecam
Najlepiej zrobić kuracje 5 dniowa i zapominasz o opryszczce na długie miesiące
 
Dzisiaj będę wiedzieć czy mąż wyjeżdża w niedziele . Z jednej strony bym wolała zeby był w domu ale z drugiej to on mnie nakręca jeszcze bardziej
Pogadaj z nim, żeby Cię nie nakręcał, bo źle to wpływa na Twoje nerwy, że potrzebujesz teraz spokoju. Na pewno robi to nieświadomie, ale może warto mu delikatnie zwrócić uwagę [emoji846]
 
No właśnie..
Ja mam średnio raz na miesiąc. Zazywalam heviran 3 kuracje pod rząd z racji tego że moja opryszczka pojawia się dość często. Po zakończonej kuracji ok 4 dni po budzę się z 7 opryszczkami! 3 na górnej wardze 4 na dolniej!

Pokazała bym wam zdjęcie ale wygląda to tragicznie

A jaka dawka ? Ja zawsze 400 w jednej tabletce dwa razy dziennie przez 5 dni
 
Pogadaj z nim, żeby Cię nie nakręcał, bo źle to wpływa na Twoje nerwy, że potrzebujesz teraz spokoju. Na pewno robi to nieświadomie, ale może warto mu delikatnie zwrócić uwagę [emoji846]

Chyba faktycznie jutro odpuszczę bete bo miałam mieć pazury na 9:30 a teraz napisała ze mam być na 7. Także może wyluzuje przez weekend
 
Chyba faktycznie jutro odpuszczę bete bo miałam mieć pazury na 9:30 a teraz napisała ze mam być na 7. Także może wyluzuje przez weekend
I słusznie, wyluzuj, skup się na sobie, porób rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność i cierpliwie czekaj, bo w sumie nic więcej teraz zrobić nie możesz, a nerwy są tutaj do niczego nie potrzebne [emoji846] po weekendzie powtórzysz betę, do tego czasu na pewno już ładnie urośnie i wtedy zostanie już tylko spokojne czekanie na wizytę.
 
I słusznie, wyluzuj, skup się na sobie, porób rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność i cierpliwie czekaj, bo w sumie nic więcej teraz zrobić nie możesz, a nerwy są tutaj do niczego nie potrzebne [emoji846] po weekendzie powtórzysz betę, do tego czasu na pewno już ładnie urośnie i wtedy zostanie już tylko spokojne czekanie na wizytę.

Masz racje . Biorę dupka i będę czekać [emoji8]
 
Dziewczyny czy tylko ja mam problem z tymi pojemnikami na mocz? Zawsze mi coś z nich wycieknie aż wstyd w tym labo. A zalecam dobrze potem jeszcze przechylam i nic nie leci a w labo widzę że pojemnik wilgotny:/
 
reklama
Do góry