reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Boże ale mam masakre w pracy i 19 dzieci dobrze ze do 13.30 coś mam wzdęcia taki jakiś twardy brzuch mam pójdę i odpoczne
Do domu
 
reklama
Hejka wszystkim. Dziewczyny ile dni po owulacji najwcześniej można zrobić betę żeby cos wykazała? W niedziele jadę na wakacje i nie ukrywam, że wolałabym wiedzieć czy się udało czy nie.. będę wtedy jakoś 10 dni po owulacji.. na test wiadomo za wcześnie ale jak jest z betą? Robiła któraś z Was tak wcześnie?
 
Hejka wszystkim. Dziewczyny ile dni po owulacji najwcześniej można zrobić betę żeby cos wykazała? W niedziele jadę na wakacje i nie ukrywam, że wolałabym wiedzieć czy się udało czy nie.. będę wtedy jakoś 10 dni po owulacji.. na test wiadomo za wcześnie ale jak jest z betą? Robiła któraś z Was tak wcześnie?
Kochana A jakie masz cykle?
 
Ostatnio cykle mam nieregularne, kalendarzyk oblicza mi średnia z 3 ostatnich miesięcy..w tym miesiącu pokazuje 29 dni i mysle, że może faktycznie tak byc bo test owulacyjny pozytywny w 15dc. Dziś mam 21 dc.
Myślę że za wcześnie na bete. Ja bym pojechała na wakacje jak ma być ciaza to będzie.
 
reklama
Mąż był u lekarza, dostał skierowanie tylko na morfologię i tsh. Za resztę musimy sobie zapłacić [emoji16]
A ja czuję, że zaraz okres dostanę, brzuch zaczyna boleć i ogólnie jakoś tak średnio się czuję [emoji849]
 
Do góry