reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

Domiska, slodka Szantusia, ale widze, ze musi postawic na swoim ;-):-)

Dominique, Pszczola jest boska! :-D:-D:-D Skad jej sie to bierze? :-D:-p:-D Macie z nia ubaw hahaha.
A co do jedzenia to Sara nigdy sama nie je - ewentualnie jak je kanapki w pokoju to ja jestem drzwi obok - w kuchni i wszystko kontroluje :tak:
No i slodkiego Sara ,podobnie jak Pszczola, tez nie za bardzo lubi - od czasu do czasu zje "miśka" żelkowego lub kawalek czekolady z jajka z niespodzianka.
 
reklama
Pszczoła dziś biegała po ogrodku babci i sie wywaliła:baffled: Wstała, otrzepała kolana i mowi: "No nowu mi się nogi ziaplątywały, cholela!":-D:-D:-D:-D:-D

Potwierdzam, ubaw mamy z nia nieziemski i potrafi nas tak rozbroic tym swoim gadaniem, ze ciezko sie na nia wkurzac, nawet jak jest niegrzeczna:-p:tak:
 
wracając do drobnego jedzenia, to te śmieciowe cukierki są u nas sporadycznie, tyle że Alka wszystkich już próbowała;-) żelki jej nie podeszły:-p
Pszczoła jest nie do pobicia!!
 
dzisiaj Wojtek udawał w kuchni, że się przewrócił no i leżał na podłodze, Aluta podbiegła i mówi: "Jotuś stawaj, podłoga zimna jest".... w tym momencie ja też się położyłam na podłodze:-D:-D:-D
 
Alutka, hahahah :-D:-D:-D, jaka opiekuncza i troskliwa :-D:tak:;-):-D

Dominique, nie moge z ta Wasza Pszczola - boska jest!!! :-D:tak::-D:tak::-D

Sara dzisiaj kolorowala rana kolorowanke z rybkami, no i pokazuje mi jeden z rysunkow i mowi "Konik molski, w wodzie, moziu". No to pytam co jeszcze mieszka w morzu, a Sara, ze "lekin" i "duzie ma ziemby, Sala małe", wiec pytam co by jej rekin zrobil, a ta:" Mniamciu, mnamciu w pupcie" :-D:-p:-D
 
dziewczynki przechodza same siebie:-D
Sarka to chyba filmy przyrodnicze lubi;-):-DAlutka nie pozwoli aby braciszek zachorował, co tam ból kolana:-D -słodziachy:-)
 
reklama
Do góry