reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

reklama
hahaha usmialam sie z naszych dzieci:D:D:D

u nas tez rozne pastylkowe przysmaki mala zajada :D gumy rozpuszczalne m&msy .. nawet normalna gume mietowa wcinala kilka razy :D normalnie zula jak "stary" ale nie pozwalamjej teraz bo nie wydaje mi sie ze sa one odpowiednie dla dwulatkow hihihihi :D
 
dziewczyny ja się boje(moze jestem przewrażliwiona zbyt na tym punkcie ale jezeli do 8r. życia nie podaje sie tabletek to coś w tym musi byc), u nas nie ma mowy o gumach, drażach, landrynkach i niczym w tym stylu, jedynie jak K. je orzeszki ziemne to mała mu podbiera a mnie az ciary przechodza...
 
u nas nie ma mowy o gumach, drażach, landrynkach i niczym w tym stylu...
Ja tez nie daje nic takiego Sarze, nawet jak czasami zje SmiejZelkę Nimm2 to sie boje, zeby sie tym nie zakrztusila...Caly czas mam przed oczami coreczke pani Ewy Blaszczyk i jej historie jak zakrztusila sie tabletka...:-(
No i Sara wie, ze nie moze sama brac zadnych cukierkow ani nic "cukierkowatego", bo moze sie zakrztusic - tak smiesznie wtedy kaszle jak sie jej pytam co by sie moglo stac :-p:-D
Jestem chyba troche przewrazliwiona :sorry2:
 
no trzeba uwazac na dziecko na kazdym kroku:)

eh dzis mnie mala gadula obudzila.. przyszla do lozka przed 9 i mi szepczedo ucha tak Mommy wake up.. wake up.. pytam sie jej po co i ze masie polozyc ta dalej swoj mooommy wake uppp udawalam ze spie dalej :D w koncu Sam juz wstal poszlaby do niego ;) ale nie .. nagle to chyba sie zdenerwowala bo zaczela - Dominika! wake up mowie po co a ona "czeba wstac"! dominika czeba wstac - uo mowie wam.. nie chce nigdy dac za wygrana az w koncu sama sie polozyla obok mnie i usnela.. :D tylko ze wtedy ja juz nie umialam usnac :D
i w ten sposob ona jeszcze spi a ja na nogach :D
 
Wołałam dzis Pszczołę, ktora sie bawila w pokoju. Wolam, wolam, a ta w koncu : "A to coś waźnego? Bo jetem baldzio ziajęta.":baffled::-D:-D:-D

Dostała od babci namiot-igloo z ikei i P. chcial do niego z nią wejsc, ale Pszczola mu zagrodzila droge i powiedziala: "Nie źmieściś się tatusiu. Jesteś glubaśkiem po plośtu":-D:-D:-D:-D:-D:-D


Ja, oprocz misiow haribo sporadycznie i przy bacznej mojej obserwacji, nie daje Mai tez zadnych "malych" slodyczy. Nie lubi z reszta za bardzo slodkiego, na szczescie:tak: Jak je "konkretne" rzeczy typu parowki cielece czy nawet warzywa czy owoce surowe, to tez nigdy sama nie jest. Tez sie boje, ze moglaby sie zadlawic:baffled:
 
reklama
domiska- oj uparciuszek z Twojej księżniczki:-D
dominique- kurna ale masz ubaw przy Majce:-Da tak na marginesie to ja też z byle powodu nie lubie sie odrywac od swoich zajęć np. od bb;-):-D:-D:-D
 
Do góry