reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy na temat wózków :)

Mam porownanie mialam pompowane w baby mercu i czesto z mala jezdzilam wlasnie niepompowanymi w spacerowce.Mimo iz mieszkam pod lasem na wsi zadnej roznicy absolutnie nie odczulam.Jesli amortyzacja jest dobra wybor kol nie ma znaczenia.A tym chicco rowniez wozilam core siostry i jestem zadowolona.Pozatym mozliwosci zmiany kol nie ma w tym wozku a nie bede wydawac 1100zl po to zeby kola byly inne bo tak jak juz pisalam dla mnie roznicy nie ma a wyprobowane i w miescie i na wsi. Czesto rowniez wyjezdzamy jak jest cieplo i raczej wybieramy na spacery drozki lesne i rowniez roznicy nie odczulam. Mysle,ze to kwestia indywidualna,ale wozek sprawdzony;-)
 
reklama
No właśnie bo mi się wydaje, że duże pompowane koła widać na pierwszy rzut oka a ważniejsze są systemy amortyzacji. Specjalnie dziś na spacerze zwracałam uwagę na moją parasolkę nic nie trzęsło :) wszystkie krawężniki gładziutko przejechane, jedną ręką prowadziłam wprowadziłam to najmniejszych sklepów osiedlowych bez mocowania się z drzwiami.
Black Opal ja ten wózek kupiłam jak młody miał 7,8 miesięcy potrzebowałam wreszcie jakiś porządny wózek bo byłam x-landerem wykończona. U nas już się dawno zwrócił a jeszcze przecież Ola w nim pojeździ ;-) Dlatego ja teraz mówię, ze gdybym jeszcze raz kupowała wózek kupiłabym pierwszą lepszą byle jaką gondolę za 200zł i porządną parasolką :-D dla mnie wózek 3w1 to chwyt marketingowy
 
Mielismy baby merca ze wsadzalo sie do spacerowki gondole i mimo wlasnie pompowanych kol byl strasznie nie wygodny,ciezki i duzy...Nie polecam
 
a czy te kolka chcecie?? bo ja wiem ze na polskie chodniki to sie nie nadaja :/ za male, ja nawet pomimo ze tu w uk sa dobre chodniki to chce wozek z pompowanymi kolkami jak mialam dla corki:)
Łeee, nie zauważyłam tych kółek. Tak mi się spodobał, że odciągnął moją uwagę od podwozia ;-). Ja jednak z pompowanych kółek nie zrezygnuję.
A korzystając z okazji ponowię pytanie - czy ktoś natknął się kiedyś na wózek Mikado model Aston lub inny model tej firmy? Bo waham się teraz między wspomnianym kiedyś przez Black_Opal wózkiem Bexa B4 i Mikado Aston. Bardzo podobne wózki, bardzo podobne ceny. No któryś musi być gorszy :laugh2:. Tylko który? :-)
 
Ostatnia edycja:
Bexa B4 i Mikado Aston. Bardzo podobne wózki, bardzo podobne ceny. No któryś musi być gorszy :laugh2:. Tylko który? :-)
a wiec ten bexa powiem Ci ze wyglada dobrze, naprawde miu sie podoba, na ebayu sobie zobacz cenowo eBay: bexa b4
natomiast mikado aston nie znalazlam na ebayu, wiec wygooglowalam :), sa podobne
Aston 3 in 1 Travel System Baby Pram & Pushchair with Car Seat in over 50 colours-Classico: Amazon.co.uk: Baby

zerknij czy dobrze patrze, ale chyba ten aston ma fotelik samochodowy z funkcja rozlozenia czy cos w stym stylu
tak popatrzylam popatrzylam i w koncu chyba jednak aston wygrywa w funkcjonalnosci a bexa jest ladniejszy, w astonie mozna raczke przerzucic, w tym mikado chyba nie, nie widze przynajmniej
ceny sa jednakowe w sumioe, bo znalazlam mikado za 299funtow
bexa za 250
popatrz moze cos jeszcze zauwazysz,nie wiem czy aston nie ma ciut kolek lepszych, tak wygladaja jakos lepiej :)
 
Dzięki, kruszki. Aż jestem w szoku że na Wyspach zwykłe polskie wózki sprzedają :szok:. Mnie się też tak po cichu ten Mikado fajniejszy wydaje. Chyba zostanę przy nim.
 
Kruszki 3tys za wozek bym nie dala...Nie dalabym nawet 2tys bo dla mnie to lekkie przegicie,sorry,ale tak wlasnie uwazam...za baby merca mialam dac 1100 i tez krecilam nosem ze drogo tak ze ten...
 
reklama
Do góry