reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy na temat wózków :)

no wiec wyjdzie wiecej o wiele, bo komplet znalazlam za niecale 900euro, 3w1
wiem ze to duzo :)no coz.. ale on mnie strasznie sie podoba :D

Kruszki - czy to nie jest wystarczający argument żeby mieć wlaśnie TEN wózek ? ;-) każdy inny będziesz zawsze porównywać do wymarzonego a zaoszczędzone pieniądze w żaden sposób nie zrekompensują braku RECARO! Kupuj kobieto!
 
reklama
Ale stronę internetową to to recaro ma przegraną :p Mój mąż by się nie zgodził na taki zakup, bo by powiedział, że jak stronę mają kiepską to i wózek badziewiasty :p
hehehe dobre :D

k8libby :-D. Eh te chłopy ;-).
Strona producenta "mojego" wózka jest jeszcze bardziej badziewiasta. Nawet nie mają w produktach wózka, który sprzedają już chyba 2 lata :-D, A i jeszcze gorsze znajdowałam. Recaro i tak jest wypasiona.
hehehe tez dobre :D

Kruszki - czy to nie jest wystarczający argument żeby mieć wlaśnie TEN wózek ? ;-) każdy inny będziesz zawsze porównywać do wymarzonego a zaoszczędzone pieniądze w żaden sposób nie zrekompensują braku RECARO! Kupuj kobieto!
boje sie dziewczynki ze kupie taki drogi wozek, a on mnie zawiedzie czyms :/ tak czy siak mysle ze ten zakup nastapi w koncowce czerwca, jakos lipiec
poza tym ciagle wyszukujemy wszystkie nowe wozki, moze jeszcze i cos innego mi wpadnie mi w oko
 
Ja dostaję w spadku wózek MaxiCosi, model sprzed kilku lat - przez chwilę myślałam czy aby mój Bruno nie bedzie miał jakiejś traumy że miał przechodzoną pierwszą furę ale teraz się cieszę, że mam to z głowy bo to naprawdę TRUDNA decyzja! Powodzenia :-)
 
boje sie dziewczynki ze kupie taki drogi wozek, a on mnie zawiedzie czyms :/
A jak kupisz inny i Cię zawiedzie to dopiero będziesz sobie pluła w brodę, że jednak nie wybrałaś tego który Ci się podobał i który uznałaś za w sam raz dla Maleństwa... Summerbaby ma rację - jeśli tylko nie musisz zastawiać pod jego zakup samochodu ;-) , jeśli tylko Ci się podoba i znajdujesz w nim wszystko to, czego oczekujesz od wózka - to czemu nie?
 
aaaa kupiłam wozek:) jednak zakochałam się w x-landerze i nie bylo o innym mowy:) używka na allegro za 630 zł 2 w 1 gondola + spacerówka :) Myślalam, że mnie przelicytują a tu niespodzianka:)
 
reklama
Do góry