reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy na temat wózków :)

no, to k8libby wyobrażasz sobie pewnie jak to jest jechać z tyłu 600km gdy z przodu siedzi mąż co ma 190cm wzrostu ;)
będziemy musieli naszą hondę sprzedać (zreszta taka z niej ruina że nie wiem kto kupi...) - będzie mi strasznie żal bo uwielbiam nią jeździć!
a moja hodowla psów - staffików - nazywa się Prelude-Staff :D
 
reklama
mąż ma nick raku, ale nie wiem czy to na tym forum o którym mówisz, poza tym on się tam raczej nie udziela, tylko privy pisze jak części kupuje :p
 
Mam ten sam problem. Posiadamy peugeota 206cc z rozkładanym dachem. Z tyłu niby są 2 miejsca ale dla dziecka w fotelu podstawce do lat 7. Raz tam siedziałam i dziękuję więcej niż 20 km bym nie ujechała i to osoba z przodu dosunęła się do przodu żebym miała wiecej miejsca.Bagażnik niby pojemny ale jak się złoży dach to już bida. Malucha wozić więc będę z przodu. Mąż pieszo:)Ale planujemy kupić drugie auto rodzinne początkiem 2013 bo wtedy już rocznik 2012 będzie tańszy (obecne raczej sprzedamy). Szkoda mi mojej smoczycy bo było to moje auto marzeń ale dzieciaczek musi mieć komfort do tego chciałabym aby dzidzia była bezpieczna w nim.
 
powiem Wam, że to faktycznie jest logistycznie nie lada problem do rozwiązania - do bagażnika oprócz wózka musi zazwyczaj wejść jeszcze torba z rzeczami dla dzieciaka i to jeśli jedziemy tylko na parogodzinną wizytę / przejażdżkę, bo jak wybieramy się np. na weekend to już zaczyna się koszmar - łóżeczko, kocyki, ubranka, butelki, nasze rzeczy - cały ten kram wygląda przed samochodem zazwyczaj tak, jakbyście się wyprowadzały z domu!! :szok:

za to nie ma już większego znaczenia, czy są to 3 dni czy 3 tygodnie - rzeczy jest tyle samo.. :-)
 
My mamy jumpera x tako, wózek- czołg, wygodny ale ma sporo wad. Chciałam żebyśmy i drugie dziecko w nim przewozili ale mój m szanowny wyskoczył że on koniecznie chce inny wózek. Ten mu się podoba WÓZEK NAVINGTON CORVET 3 W 1 WARSZAWA (2105532470) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale jak zobaczyłam cenę i to za używany to się postukłam w głowę, mowy nie ma na coś takiego, chociaż rzeczywiście wózio wypaśny. Jakbym miala jeszcze raz wybieać ro kupiłabym gondolę używaną na miękkim podwoziu, najlepiej roan marita, a spacerówkę już osobno nową. Teraz mam taką Wózek spacerówka MamasPapas ORA Peg Perego a680 (2083872475) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko troszkę starszy model, wizualnie identyczny i jestem mega zadowolona, raczej na 100% dla kolejnego dziecka też ten kupię.
Z tym że ja nie mam problemu jeśli chodzi o wymiary auta, mieliśmy taki problem na początku jak się Majka urodziła i.... po roku zmieniliśmy auto;-) także w tym temacie nie pomogę....
 
My z mężem dostaniemy wózek od mojej siostry, bardzo go sobie chwali, wózek ideał, a wypróbowała już kilka...firma Mikado, wersja aston, tu fotka:

http://img510.imageshack.us/img510/8872/wzek2.jpg

Nasz jest w kolorze chilli, czyli połaczenie czerwieni z czernią. Z ciekawości czytałam fora na temat tego wózka i muszę przyznać, że ma b.pozytywne opinie :)
 
Hej. Mam prośbę o opinie na temat wózka http://opinie.wozki-dla-dzieci.com/krasnal-peix-44-niebywale-korzystna-relacja-ceny-do-jakosci
tu bardziej opisane
http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-krasnal-peix-spacerowkagondola-fotelikadapter-p-12947.html

chcę kupić 2 sztuki takiego, a po roku sprzedać i kupić bliźniaczą spacerówkę jak dzieci już będą same chodziły. Nie będę sama wychodzić na spacery i nie chcę zwracać na siebie uwagi bliźniaczym, wielkim wózkiem.

Co do auta, zawsze zastanawiałam się po co nam taki duży samochód. Mamy Mazde 6 combi..cóż..teraz już wszystko jasne :-)
 
Ostatnia edycja:
Sopelek Mazda 6 to piękne auto.Gratuluję gustu :-) To teraz docenisz,niedość,że spory to jeszcze mimo zapakowania będzie miał pare pod machą...
Mój mąż ma służbowego focusa combi,więc na wyjazdy damy rade,ale ja na codzień mam MINI i tu pojawia się problem bo raczej nie możemy się zamienić autami,żebym mogła wózek wygodnie pakować :(
 
reklama
sopelek przejrzyj wątek od początku bo wydaje mi się że któraś z dziewczyn pisała o wózkach tej firmy. Podobno są całkiem dobre i to w przystępnej cenie. No chyba że mi się fora pomyliły i któraś z dziewczyn z którymi piszę na takim blogu mi pisała o tym wózku. Jeśli nie znajdziesz tutaj opinii to daj znać to poszukam na tamtym blogu i Ci podeśle. Ale myślę że to wózek wart uwagi. Pamiętam że mnie też się spodobał.
 
Do góry