reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy na temat wózków :)

Moje drogie, jadę jutro do wózkowego raju, będę mądrzejsza o macanie :p Sprawdzę czy ten Mutsy, taki zajefajny jak mi się wydawało.
 
reklama
kruszki...wózek za 4500...trzeba mieć nierówno pod sufitem,albo wygrac w totka...chociaz ten pomarańczowy z futerkiem fajny jest i by mi się do auta zmieścił :-D
 
kruszki...wózek za 4500...trzeba mieć nierówno pod sufitem,albo wygrac w totka...chociaz ten pomarańczowy z futerkiem fajny jest i by mi się do auta zmieścił :-D

a widzialas wozki Home
genialne, nawet sie kolka zdejmuja i my sie zastanawiamy czy go nie kupic, wiem ze kosztuje duzo, ale liczy sie tez dla mnie to wlasnie jak moge go wykorzystac, jak zlozyc itd. :)
dla corci 9lat temu mialam wozek ktory kosztowal 1000zl i wtedy wszyscy mi mowili ze bardzo drogi wozek kupilam, a on byl genialny, mial pompowane kola, byl ciezki, ale super wchodzil do auta, byl genialny, jezdzilam nim 3lata
 
Stronka fajna :)
Ale ja mam tak że musze do sklepu jechac i oglądac "na żywo","pomacać"...Ale ceny sa masakryczne...Nie powiem,rodzice się pytali o wózek i tata powiedział,że mi trójkę da,ale wiecie co mnie wkurza...
Nie każdej mamie tata/mama/teściowa da...Nie każda mama zarabia 10 tys. Wkurzają mnie te przeskoki cenowe...Są wózki za 1000 i są wózki za 8 tys.
Wiecie co ostatnio byłam w salonie BMW bo musiałam kilka części do mojego miniacza kupić,pojechałam tam z koleżanką,która ma 2 dzieci. I weszła para z rozkapryszonym 2 latkiem i kupowała rowerek (taki bez pedałów dla maluszka) BMW za 2500 pln:szok:...Moja koleżanka spojrzała na to i mówi :"muszę w domu przeprosić moje dzieci ,ze im nie kupiłam rowerka bez kół bmw za 2500zł tylko jezdze z nimi na basen raz w tygodniu".
Wiecie co,pewne rzeczy są tak puste i ludzie im ulegają,że aż płakać się chce...
 
Stronka fajna :)
Ale ja mam tak że musze do sklepu jechac i oglądac "na żywo","pomacać"...Ale ceny sa masakryczne...Nie powiem,rodzice się pytali o wózek i tata powiedział,że mi trójkę da,ale wiecie co mnie wkurza...
Nie każdej mamie tata/mama/teściowa da...Nie każda mama zarabia 10 tys. Wkurzają mnie te przeskoki cenowe...Są wózki za 1000 i są wózki za 8 tys.
Wiecie co ostatnio byłam w salonie BMW bo musiałam kilka części do mojego miniacza kupić,pojechałam tam z koleżanką,która ma 2 dzieci. I weszła para z rozkapryszonym 2 latkiem i kupowała rowerek (taki bez pedałów dla maluszka) BMW za 2500 pln:szok:...Moja koleżanka spojrzała na to i mówi :"muszę w domu przeprosić moje dzieci ,ze im nie kupiłam rowerka bez kół bmw za 2500zł tylko jezdze z nimi na basen raz w tygodniu".
Wiecie co,pewne rzeczy są tak puste i ludzie im ulegają,że aż płakać się chce...
kochana jezdzisz mini :) my bmka :) dobrze wiemy ze jakosc to jakos, do jakiej bmki bys nie weszla zawsze wiesz czego mozesz sie spodziewac, jakosc :)
nie pamietam ktora dziewczyna dawala linka wlasnie z tym wozkiem, bede szukala za jakis czas salonu zeby pomacac :) moze znajde jeszcze jakis inny, musze zobaczyc jak sie prowadzi itd. ja tez musze dotknac i pomacac ;) haha
 
sopelek przejrzyj wątek od początku bo wydaje mi się że któraś z dziewczyn pisała o wózkach tej firmy. Jeśli nie znajdziesz tutaj opinii to daj znać to poszukam na tamtym blogu i Ci podeśle. Ale myślę że to wózek wart uwagi. Pamiętam że mnie też się spodobał.

Marta nie znalazłam nic o tym...albo ślepa jestem :-p
 
reklama
A ja byłam i macałam, zdecydowana jestem na Mutsy. Oczywiście nie nowy a używany. Za taki co mi się podobał, trzeba dać w sklepie 2700 i jest tylko gondolka i spacerówka, resztę trzeba dokupić a za zestaw w necie, płaci się 1700-2100 i ma się wszystko!
Pani pozwoliła mi się w sklepie pobawić, pojeździć między regałami. Szybko się składa, jest lekki i wygodny bo wysoki, nie trzeba sie do dziecka schylać. Moja mama też była zachwycona. Oczywiście już chciała zamawiać w sklepie, musiałam ją odwieźć od tego, jak chce płacić, to dam jej link do aukcji allegro ;)
 
Do góry