reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozdwojone Marcówki 2007 :)

reklama
MEL!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WASZEJ RODZINKI! SERDECZNE GRATULACJE :-):-):-):-):-):-)
 
Melciu wczoraj pisałam Twojemu Mężulkowi, ale dziś jeszcze raz napisze!!

GRATULUJE!!!!:tak:

NIECH MAŁY MADDOX ROŚNIE ZDROWO, POD OPIEKĄ MAMY, TATY I SIOSTRZYCZKI:tak::tak::tak:


"Jedno jest słońce wśród mroków, co na nas czyhają zdradziecko...
Ten uśmiech, ten cud, to słońce, ta radość, ta słodycz - to dziecko"





Tato Paris i Maddoxa
Gratuluje i Tobie!!!!

"Najwspanialszą rzeczą, jaką ojciec może ofiarować swym dzieciom, jest miłość do ich matki"

 
MELANIE, SERDECZNIE GRATULUJĘ ROZWIĄZANIA!
SYNUŚ NA PEWNO JEST SUPER! WRACAJ DO NAS I POCHWAL SIĘ SZYBCIUTKO! DUŻO ZDRÓWKA DLA CAŁEJ RODZINKI:))
 
reklama
Melanie to niespodzianke wszytskim sprawilas

tyle wczesniej

mam nadziej ze dobrze sie czujecie i ze juz niedlugo do nas zajrzysz i sie wszystkim pochwalisz

Serdeczne moje gratuylacje dla Szczesliwej Mamy i Dumnego Taty !!!!


Witam Cie po drugiej stronie mamusinego brzuszka Madoxie i przesylam pozdrowienia od kolegi Tristana :tak: :tak:
 
Do góry