reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

Jako maz Agnieszki mam zaszczyt poinformowac mile Panie o narodzinach Kacperka
Urodził sie 17 czerwca 2006 o godzinie 22.15
Waga 3170g, wzrost 53cm.

Do Sumki - nasze dzieci beda mialy tego samego dnia urodzinki
 
reklama
Agusia24 - ogromne gratulacje!!!!!!!!!
Super!!!
Dla tatusia tez gratulacje i buziaczki dla Kacperka!!!

:laugh: :laugh: :laugh:
czy jeszcze jest jakas 2w1????nemezis, emiete - odezwijcie sie!!!
 
DZIEWCZYNY, TRZYMAJMY KCIUKI ZA KLAMKĘ !!!!! Pół godziny temu napisała mi sms-a że leży na porodówce pod KTG i zaraz bedą wywoływać skurcze, dam znać jak urodzi, ale póki co...... TRZYMAMY KLAMECZKO ZA CIEBIE !!!!!
 
Klamka - trzymamy kciuki!!Szybkiego i lekkiego porodu..Wracaj szybko do nas :) :) :) :)
oj coraz wiecej sie rozdwaja, zostane sama 2w1 ale cale szczescie tylko do czwartku....
 
ASIU I AGUSIA OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DUŻO ZDRÓWKA !!!!KLAMKO TRZYMAM KCIUKI OBY SZYBKO POSZŁO!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
Witam,
ANIU 76 ja jeszcze jestem ,byłam dzisiaj u gin ,bo wczoraj zrobiłam sobie badania najswiezsze no to myslę pójde się pokazac czy wszystko wporządku.Zbadała mnie i powiedziała ,że wszystko jest przygotowane do porodu w kazdej chwili może się zacząć ,szyjka bardzo kruciutka także czekam do czwartku ,rano mam być na oddziale a w piątek cc.Chyba ,że mnie coś weżmie wcześniej :) :) :) .Już nie mogę przez te upały ,masakra jak to dobrze ,że to już końcówka :).Aco u Ciebie Aniu jak samopoczucie,z tego co kojarzę to TY masz się zgłosić do szpitala w ten sam dzień co będziesz miała cc? też bym tak wolała bo nie wiem jak prześpie tą noc z czwartku na piątek.
pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry