reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

emiete - ja jutro ide do szpitala na 17.00 a cesarke mam w czwartek..Tez mysle ze z wrazenia nocy nie przespie....Pewnie mi jakies kroplowki dadza...
Ja juz te nie moge przez te upaly, chyba mam niskie cisnienie, bo chodze po scianach i spac mi sie chce w kolko..
Jak dobrez ze to juz w czwartek, nie moge sie doczekac!!!Jestesmy z mezem bardzo podekscytowani....i ciekawi maluszka... :laugh: :laugh: :laugh:

A Ty juz w piatek, tez fajnie - akurat w dzien ojca:))))
 
reklama
ania 76
Ty masz lepiej nie spedzisz całego dnia przed porodem w szpitalu , nie wiem od czego to zależy ,ja mam byc już na 7.00 rano ,żeby mogli mi zrobic jeszcze jakies badania czy co nie wiem? Będę patrzeć na to wszystko pewnie sie nie jednego nasłucham od dziewczyn ,które tam będą,wolałabym tak jak Rusalka iśc w ten dzień kiedy ma byc cc rano i szybko miec wszystko za sobą a maleństwo na rękach :) :) :)
No ale cóz my możemy.No ale jedno co mnie pociesza to to ,że piątek juz za 2 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I będziemy razem z naszym skarbusiem!!! :)
 
Dziewczyny!!!
wystraszyłam sie trochę byłam teraz w toalecie i zobaczyłam na papierze sluz zabarwiony krwią co to może być nie mam żadnych bóli ,czy to moze przez to ze byłam dzisiaj badana przez ginekologa ?
napiszcie prosze !!!!!!!!!!!!!!
 
EMIETE
to zapewne czop zamykajacy szyjke macicy ci odszedl:)
dziewczyny juz sie opisywaly o tym:)
a to zapowiada ze juz niedlugo bejbi bedzie sie pchalo na swiat:)
wiec nie ma sie co martwic:)
pozowdzenia
 
Dziewczyny:)
czyli co nie panikować ,czekać do czwartku rana tak jak mam się zgłosic na oddział czy jechac wcześniej mam mieć cc w piątek takie były plany ,a z tym czopem to tak może być że będzie odchodził z krwią?
pozdrawiam :)
 
Cześć kobitki !!!!!!!!!! Jesteśmy już w domku ;D ;D ;D ;D Ale słodko
Bardzo serdecznie dziękujemy wam za wszystkie życzenia a wszystkim świeżo upieczonym mamusiom zyczymy wszystkiego co najlepsze.
Super uczucie !!!!!!!

Agusia 24 zobacz jaką mamy koordynację ;D ;D ;D nie nadarmo siedziałyśmy w szkole rodzenia w jednej ławce hihihihihih ale jednak godzinkę cię wyprzedziłam

Aniu76 powiem tylko jedno ....... na Żelaznej jest bosko więc o nic się nie martw
 
emiete pisze:
Dziewczyny:)
czyli co nie panikować ,czekać do czwartku rana tak jak mam się zgłosic na oddział czy jechac wcześniej mam mieć cc w piątek takie były plany ,a z tym czopem to tak może być że będzie odchodził z krwią?
pozdrawiam :)
Emiete - spokojnie, jak nic innego sie nie dzieje to ma prawo troche plamic- zwlaszcza po badaniu ginekologicznym, czasem ten podbarwiony sluz odchodzi kilka dni albo nawet tyg przed wiec jak nic poza tym sie nie dzieje to mysle ze nie musisz sie szybciej wybierac do szpitala
 
reklama
Do góry