reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rower dla 3 latka.

Właśnie ten miałam kupić, jak nie trafi się nic fajnego używanego, tylko upatrzylam sobie niebiesko-biały :-) i Giant też waży koło 10.
A Twój brzdąc ile miał jak zaczął jeździć na tym rowerku, jako tako dawał sobie rade? Bo wiadome jest, ze od razu nie pojechał;)
 
reklama
Mój jeździł na dwóch kółkach jeszcze na tej nieszczęsnej 12'. Musisz sprawdzić wysokość w kroku, żeby rama nie przeszkadzała. Jak się przesiadł na 16 to już dobrze jeździł, bocznych kołek nigdy w nim nie używaliśmy. Giant Animator jest niby dla dzieci 100-125cm wzrostu, ale kluczowa jest właśnie wysokość w kroku.
 
Ostatnia edycja:
Pomyśl o jakimś lekkim rowerku - z doświadczenia wiem, że dla takiego malucha to może być istotne - zdecydowanie łatwiej się jeździ na rowerku 6 kg niż 9 kg. ...
 
Lekki rowerek dla trzylatka to podstawa, mój genialny mąż kupił synkowi, wtedy dwulatkowi, ciężki rowerek a la bmx (ja chciałam biegowy), z którym młody nie mógł sobie poradzić, teraz, na jesień ściągnął mu boczne kółka i dzieciak rower niby ma, ale nie jeździ, bo się go boi. Jestem o to zła, ale na wiosnę chce, nie chce nauczy go bez bocznych jeździć :D
 
2 latek to jednak jeszcze za mały... Nasz syn ma 2,5 i na razie na świetnym, lekkim rowerku potrafi tylko jechać jak na biegowym. Zwyczajnie jest jeszcze gotowy. Dlatego śmiga na biegowym, a rowerek z pedałami poczeka jeszcze kilka miesięcy.
 
No już po fakcie, bo kupiliśmy dla mojego 3 latka taki rower:
94a5c937e5fe454455a400fb588c57ff69c86a5e.png

Z rączką do trzymania.
On ma motor biegowy, nie bawi go jazda tym.
Jak na razie od prawie roku jeździ na hulajnodze ;) a rower niech sobie stoi
 

Załączniki

  • 94a5c937e5fe454455a400fb588c57ff69c86a5e.png
    94a5c937e5fe454455a400fb588c57ff69c86a5e.png
    48 KB · Wyświetleń: 2 730
Spokojnie, przyjdzie czas, że będzie chciał wsiąść na rower. Może jak zobaczy u kolegów? A jak nie, to też nieważne, to on ma mieć radość :)
 
reklama
A patrzylas na misiedwa? tam jest bardzo duzy asortyment, wiec wybor ogromny :) Ja zawsze tam cos znajde dla swojego malucha
 
Do góry