reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

Dzieki dziewczyny. :-)

Weronika, pewnie i mi wiec wyskocza - musze sie wreszcie zaczac smarowac BioOil (podobno niesamowity na rozstepy i blizny)!

A co do zielonej trawy to tu tak caly caly czas, pewnie dlatego ze ponizej 0 to zadko temp spada. A pogoda ostatnio niesamowita. Tak bylo kazdy rok moich studiow, jak sie do sesji w Maju szykowalam to boskie slonce i b cieplo i uczylam sie na zielonej trawie w parku a potem jak juz byly wakacje to pogoda zawsze sie psula i bylo chlodnawo i pochmurno. Mam nadzieje ze w tym roku tak nie bedzie bo z maluchem caly dzien chce w ogrodzie siedziec i sie wygrzewac :happy2: :cool2:
 
reklama
To i ja się przypomnę. Mój brzuszek na 2 tygodnie przed terminem
IMG_8815_m.JPG
 
Giza super!!!!:-):-) I masz bardzo fajna bluzeczkę:tak::tak: Muszę tez sobie strzelić fotke jeszcze przed porodem, ale to może jutro:tak:
 
Giza, fajny brzuszek- wszystko z przodu. Napweno bardziej proporcjonalny niz moj gigancik. :tak: Ciekawe jak moj sie powiekszy za te 4 tygodnie, czy w przod czy w boczki :baffled:
 
giza fajny brzusio!..bluzeczke tez masz fajową...Ty chociaż sama możesz sobie zrobić zdjęcie..masz duże lustro..Ale brzusio fajny!!
 
Dziękuję za komplementy :-) A bluzeczkę bardzo lubię, chociaż nie jest ciążowa. Kupiłam ją w dziale XL na letniej wyprzedaży i teraz żałuję, że tylko jedną sobie kupiłam.
 
reklama
Do góry