reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
MrsF, spory brzuszek :tak: Na tych dwóch ostatnich zdjęciach to jak dwa różne brzuszki, aż się wierzyć nie chce, że między tymi zdjęciami jest tylko kilka dni różnicy.
 
Dzieki dziewczyny, az zpurpurowialam od tych komplementow :zawstydzona/y::-D Teraz sobie juz bym zdjecia z twarza nie zrobila bo jestem tak spuchnieta ze wygladam jakby mi ktos patelnia przylozyl no i odkad mam te rozne bole serca etc to maz ze zmartwienia ciagle gotuje i nalega ze wszedzie bedzie wozic wiec coraz grubsza sie robie.

Giza, to w bialej koszulce wydaje sie wieksze prawda? to pewnie dlatego ze spodnica podspodem a czarny top fajny bo luzny i wyszczupla, ale tylko jak sie stoi niestety. Tego samego dnia maz mi zrobil zdjecie w parku, ktore bardzo milo nazwal 'odpoczywajacy hipopotam', gdzie widac jakie wielkie to moje dziecie. Wyslalam wczoraj fotki kolezance emailem i stwierdzila ze wygladam jak w 11-tym miesiacu :baffled:. W pracy ciagle podejrzewaja ze to blizniaki i ze jeden za drugim sie schowal :dry:. Co to bedzie pod koniec marca to nie wiem...:confused: mam nadzieje ze nie cesarka! :shocked2: A rozstepow jak nie bylo tak nie ma na szczescie, mam nadzieje ze nie wyskocza w ostatnium miesiacu...
 
MrsF - tylko pozazdrościć takiego brzuszka i jak piszesz, że nie masz rozstępów :szok::-D:szok: Mi wyskoczyły w połowie 8 m-ca i są coraz pokaźniejsze :-:)szok::-:)angry:
No i jaka u Was zielona trawka:happy2: łeeeeeeeeeeeee:-( ja też taką chce!!!!! A u nas śnieg leży :(
 
reklama
MrsF no pokazałas nam sie w koncu.Slicznie wygladasz brzuszek tez fajny.Dobrze wygladasz i nie daj sobie wkrecic ze jest inaczej.Ja tez nie mam jeszcze rozstepów i oby sie nie pojawiły.
 
Do góry