reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
Kurcze, jak tak lukam na Wasze fotki to same chudzielce na tym BB są;-) Tylko ja taka BABA!!! :zawstydzona/y::wściekła/y::zawstydzona/y::wściekła/y::zawstydzona/y:
no weźcie ją!!!chudzielce to sa i owszem czołgów to ja tu absolutnie nie wiedze - własnie wsyztskie wyglądamy fajnie - żadna się nie rozlała i nie roztyła masakrycznie a to ze niektóre maja 15 czy wiecej na liczniki to tez trzeba wziąśc pod uwage ich budowę i wage sprzed ciąży - czasem po prostu trzeba tyle przytyc.Ja nie chciałam a przytyłam - i muka - zajmę sie tym póxniej:-p:-)
 
A ja jutro sie dowiem ile jum mam na plusie ważę sie tylko u gin w domu na wage nie wchodzę:-p ale jak ide gdzies i sie mnie pytaja ktory miesiac i mowie , że 7 to zazwyczaj mi nie wierza:-)
 
Marteczka, Remeny - wspaniale wyglądacie!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Marteczka
- Niekat ma rację - ja też naprawdę szczerze uważam, że wszystkie tu dziewczyny na zdjęciach dobrze wyglądają.
Ja też patrzyłam na wagę ale teraz odpuściłam, bo po pierwsze - uważam , że i tak dobrze wyglądam a po drugie - parę kg w tą czy w tą to mi naprawdę lata :-p

Miquel
- sorry, ale każdy tu wkleja swój brzuszek.... Czekamy. :-D:-p
 
reklama
Do góry