reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
Babeczki, jakie jesteście śliczne i zgrabne!!!
A ja mam 15 kg na plusie :(
Ale i tak sie wstawiam, żebyście nie powiedziały że symuluję ciążę ;)
 
Ostatnia edycja:
remeny, jakoś tych 15 kg nie widać. Poza brzuszkiem oczywiście.
Coraz okazalsze są "mieszkanka" tych naszych maleństw ;-)
 
renemy musiało Ci wejsc tylko w brzuszek bo jesteś dalej szczypior a bębenek masz większy niz mimo młodszej ciąży:tak:;-):-)świetnie wygladasz - widze ze wszytskim tu ciąża słuzy zawodowo:tak:
 
a Ty Marteczka rzeczywiscie wygladasz szczuplutko a brzuszek masz malutki i taki Zuziowaty;-)bardzo mi na dziewczynke wygląda - taki subtelny i zdrabniutki:sorry2:super!:-)
 
reklama
Weronika ja?chudzinka?jak czołg:-DA nieprawda bo poprzednim razem też było zdjęcie z ryjkiem;-).Nie mogę cię namierzyć na n-k:wściekła/y:


Marteczka - Ty chyba czołga nie widziałaś! A jak nie widziałaś to luknij kilka stron wcześniej to znajdziesz mnie - prawdziwego czołga! :nerd:

Remeny - śliczny brzuszek i faktycznie duży, a te 15kg to chyba sobie wymyśliłaś :-D:-D:-D:-D

Kurcze, jak tak lukam na Wasze fotki to same chudzielce na tym BB są;-) Tylko ja taka BABA!!! :zawstydzona/y::wściekła/y::zawstydzona/y::wściekła/y::zawstydzona/y:
 
Do góry